ArtPanel INDUSTRIO LOFT - Panel gipsowy

Nowy produkt

Dekoracyjny panel ścienny ArtPanel - INDUSTRIO LOFT o wymiarze 72x92cm

Cena: 109,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 4

Panele dekoracyjne ArtPanelPanele dekoracyjne ArtPanel zostały zaprojektowane w specjalny sposób, który umożliwia Klientowi zadecydowanie o efekcie końcowym oraz wielkości aranżacji. Panele można układać w nieskończoność i zawsze będą do siebie pasować. Wypukłe wzory nadają przestrzeni niepowtarzalny styl. Dodatkowe efekty uzyskuje się poprzez oświetlenie kolorowym światłem, malowanie lub docinanie do określonej formy aranżacji.

Panele gipsowe ArtPanel są bezpiecznym dla otoczenia, niezwykle trwałym rozwiązaniem. Zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników - starannie dobranej mieszanki gipsów oraz minerałów. Są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi.  Panele nie przyciągają kurzu, mają korzystne pH, są niepalne, nie ulegają korozji biologicznej. Dzięki swym właściwościom regulują mikroklimat w pomieszczeniach. 

Industrio Loft to panel inspirowany stylowymi, industrialnymi loftami. Ten wzór imituje piękną, minimalistyczną fakturę betonu, znaną ze ścian mieszkań wkomponowanych we wnętrza opustoszałych fabryk czy manufaktur. Cały wzór składa się z 3 elementów - dzięki temu wykonywana w nim na zamówienie imitacja faktury betonu wyglądają tak imponująco. Jest to idealny panel dla fanów nowoczesnego designu i świetnie wkomponuje się zarówno w ściany stylowego mieszkania, jak również siedziby firmy, hotelu czy butik. Genialnie prezentuje się w towarzystwie szkła i stali. To zdecydowanie jeden z naszych faworytów.
Specyfikacja techniczna:

Wymiar: 72x92 cm

Grubość: 1.7 cm

Powierzchnia 1 sztuki: 0,66 m2

Zużycie na 1 m2: 1,52 szt

Waga 1szt: ok. 9 kg

Podana cena dotyczy 1 sztuki panela w stanie surowym.

Odbiór osobisty paneli jest możliwy w miejscowości Słupsk.

Jeśli chcesz zamówić większa ilość paneli, napisz do nas na  kontakt@lemonroom.pl podając wzór oraz ilość paneli a my przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

Szukasz ekipy montażowej? Znajdź najbliższą Twojego miejsca zamieszkania: AUTORYZOWANE EKIPY MONTAŻOWE

Inne w tej kategorii

Newsletter

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl