ZD Design BLOKK M - Panel gipsowy 3D

Nowy produkt

Dekoracyjny panel ścienny 3D ZD Design - BLOKK M o wymiarze 32x32cm 

Cena: 21,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 4

Panele dekoracyjne ZD DesignGipsowe panele ścienne 3d firmy ZD Design oferują możliwość łatwego i efektownego kreowania wnętrz domów, mieszkań, firm i instytucji. Niepowtarzalne wzory inspirowane formami geometrycznymi oraz naturą dają szeroki wachlarz możliwości metamorfozy każdego pomieszczenia. Nasze panele łączą się ze sobą w sposób dający efekt kontynuacji wzoru. Odpowiednia obróbka po montażu daje efekt monolitycznej ściany. Panele produkujemy z najwyższej jakości gipsu zmodyfikowanego w taki sposób aby obniżyć wagę do minimum z zachowaniem maximum wytrzymałości.  Dodatkowym atutem zastosowania naszych produktów jest izolacja cieplna i akustyczna ścian oraz niepalność w klasie A1.

Dzieci są najważniejsze, dlatego my również o nich nie zapomnieliśmy projektując ten wzór. Zainspirowało nas to co kochają dzieci w każdym wieku czyli klocki. Panele BLOKK oferujemy barwione w masie na kilka popularnych kolorów, są one w kształcie prostokąta i kwadratu,  produkowane są tak aby posiadały różnice do 2 cm grubości co sprawia, że efekt na ścianie jest jeszcze ciekawszy. Teraz projektowanie ściany może być zabawą do której możesz zaprosić swoje dziecko.

Podana cena dotyczy 1 sztuki panela w stanie surowym.

Minimalna ilość do złożenia zamówienia wynosi 4 sztuki.

Specyfikacja techniczna:

Wymiar: 32x32 cm

Powierzchnia 1 sztuki: 0,10 m2

Zużycie na 1 m2: 10 szt.

Waga 1szt.: ok. 3-4 kg

Instrukcja montażu

Jeśli chcesz zamówić większa ilość paneli, napisz do nas na  kontakt@lemonroom.pl podając wzór oraz ilość paneli a my przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

Szukasz ekipy montażowej? Znajdź najbliższą Twojego miejsca zamieszkania: AUTORYZOWANE EKIPY MONTAŻOWE

Inne w tej kategorii

Newsletter

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl