ZD Design BETON - Panel gipsowy imitujący beton

Nowy produkt

Dekoracyjny panel ścienny 3D ZD Design - BETON o wymiarze 120x60cm

Cena: 89,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 4

Panele dekoracyjne ZD DesignGipsowe panele ścienne 3d firmy ZD Design oferują możliwość łatwego i efektownego kreowania wnętrz domów, mieszkań, firm i instytucji. Niepowtarzalne wzory inspirowane formami geometrycznymi oraz naturą dają szeroki wachlarz możliwości metamorfozy każdego pomieszczenia. Nasze panele łączą się ze sobą w sposób dający efekt kontynuacji wzoru. Odpowiednia obróbka po montażu daje efekt monolitycznej ściany. Panele produkujemy z najwyższej jakości gipsu zmodyfikowanego w taki sposób aby obniżyć wagę do minimum z zachowaniem maximum wytrzymałości.  Dodatkowym atutem zastosowania naszych produktów jest izolacja cieplna i akustyczna ścian oraz niepalność w klasie A1.

Śledząc bieżące trendy oraz reagując na potrzeby rynku wprowadziliśmy do produkcji płyty, imitujące beton architektoniczny,
wykonane ze zbrojonego gipsu. To co odróżnia nasz produkt od płyt ze  standardowego betonu to waga, natomiast efekt wizualny jest nie do odróżnienia. Oferujemy możliwość wyboru ilości charakterystycznych wżerów. Każda płyta jest inna i nie powtarzalna,tak jak przy betonie, można je bez problemu przycinać piłką. Za dodatkową dopłatą możemy wykonać płyty w innym wymiarze.

Podana cena dotyczy 1 sztuki panela w stanie surowym.

Minimalna ilość do złożenia zamówienia wynosi 4 sztuki.

Specyfikacja techniczna:

Wymiar: 120x60 cm

Powierzchnia 1 sztuki: 0,72 m2

Zużycie na 1 m2: 1,4 szt.

Waga 1szt.: ok. 12-13 kg

Materiał: Zbrojony gips

Instrukcja montażu

Jeśli chcesz zamówić większa ilość paneli, napisz do nas na  kontakt@lemonroom.pl podając wzór oraz ilość paneli a my przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

Szukasz ekipy montażowej? Znajdź najbliższą Twojego miejsca zamieszkania: AUTORYZOWANE EKIPY MONTAŻOWE

Inne w tej kategorii

Newsletter

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl