VIA Panels - SLOT - Lekki panel 3D

Nowy produkt

Dekoracyjny panel ścienny 3D VIA Panels - SLOT o wymiarze 50x50cm

VIA PanelsPanele dekoracyjne VIA Panels to źródło inspiracji nie tylko dla architektów i dekoratorów wnętrz, oryginalne wzornictwo i styl nadaje niepowtarzalnego charakteru oraz kreuje wyjątkowy klimat każdego wnętrza. Panele zostały wykonane ze sztywnego poliuretanu i nie wymagają dalszej obróbki, standardowo występują w kolorze piaskowym i są przygotowanie do malowania i klejenia. Panele pakowane są pojedynczo, dobrze zabezpieczone do transportu.

Panele VIA montuje się na zwykły klej montażowy w tubie. Jest to prosty i czysty sposób montażu. Tylna część każdego panela ma specjalne wytłoczenia w które wpłynie nadmiar kleju podczas dociskania przy montażu. Zwykłym nożem do tapet panele VIA można dowolnie docinać, to kolejna zaleta produktu z pianki poliuretanowej.

Panele VIA można malować farbami akrylowymi i lateksowymi. Dzięki specjalnej fakturze drobnych prążków pokrywających fronty paneli aplikowana farba nie spływa. 

Nasze panele są produktem oznaczonym klasą B2, którą stosuje się dla materiałów samo-gasnących. Spełniają więc one wymogi stawiane produktom stosowanym w obiektach użyteczności publicznej. 

Zobacz więcej w zakładce certyfikaty.

Specyfikacja techniczna:

Wymiar: 50x50cm

Grubość: 2 cm

Powierzchnia 1 sztuki: 0,25 m2

Zużycie na 1 m2: 4 szt.

Waga 1szt.: ~0,7 kg

Materiał: Poliuretan 

Wysyłka: Kurier standard:

1 - 22 szt. - 24,99zł

23 - 44 szt. - 40zł

45 - 66 szt. - 60zł

>67 - GRATIS

 Podana cena dotyczy 1 sztuki panela.

Jeśli chcesz zamówić większa ilość paneli, napisz do nas na  kontakt@lemonroom.pl podając wzór oraz ilość paneli a my przygotujemy wycenę  z propozycją rabatu.

Inne w tej kategorii

Newsletter

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl