Panele 3D Loft System | LemonRoom
Loft System ILLUSION 480x230cm - Panel gipsowy 3D Zobacz większe

Loft System ILLUSION 480x240cm - Panel gipsowy 3D

Nowy produkt

Dekoracyjny panel ścienny Loft System - Model ILLUSION o wymiarze 480x230cm

Cena: 10 881,74 zł

Panele gipsowe 3D Loft Design System

Panele dekoracyjne Loft Design System to źródło inspiracji nie tylko dla architektów i dekoratorów wnętrz, oryginalne wzornictwo i styl nadaje niepowtarzalnego charakteru oraz kreuje wyjątkowy klimat każdego wnętrza. Mając na szczególnej uwadze dbałość o środowisko naturalne wykorzystujemy wyłącznie naturalne komponenty, których głównym składnikiem jest gips, są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi. Panele dekoracyjne Loft Design System nie zawierają żadnych toksycznych ani lotnych substancji. Dodatkowe efekty uzyskuje się poprzez oświetlenie kolorowym światłem, malowanie lub docinanie do określonej formy aranżacji. 

Przełam klasyczny wygląd prostych ścian, przestrzennymi panelami 3D marki Loft Design System.  

Cały model ILLUSION ma rozmiar 480x240 cm i składa się z 12 paneli o wymiarach 120x80 cm, które łączą się tworząc kompletną kompozycję. Grubość paneli waha się w granicach od 1 cm w miejscach najcieńszych do 4 cm w najszerszych. Waga pojedynczej płyty wynosi ok. 18 kg. W cenę modelu  wliczone jest wykonanie zaprawek oraz koszt transportu.


Oferta dotyczy całej ściany – kompletu 12 paneli – nie ma możliwości zakupu pojedynczych płyt, ani też wybranego fragmentu kompozycji. Czas oczekiwania na dostawę modelu Illusion od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie wynosi ok. 2 tygodni. 

Podobnie jak pozostałe nasze panele, także i ten jest ręcznie wykonany, całkowicie bezpieczny dla środowiska i ludzi oraz niezwykle łatwy w obróbce.

Odbiór osobisty paneli jest możliwy w miejscowości Olkusz.

Jeśli chcesz zamówić większa ilość paneli, napisz do nas na  kontakt@lemonroom.pl podając wzór oraz ilość paneli a my przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

 Zobacz jak montować panele Loft Design System:

Szukasz ekipy montażowej? Znajdź najbliższą Twojego miejsca zamieszkania: AUTORYZOWANE EKIPY MONTAŻOWE

Inne w tej kategorii

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl