Panele 3D Loft System | LemonRoom

Concrete Map Of The World 480x240cm

Nowy produkt

Dekoracyjny panel ścienny Loft System - Model Concrete Map Of The World 480x240cm.

Cena: 9 321,78 zł

Panele gipsowe 3D Loft Design System

Panele dekoracyjne Loft Design System to źródło inspiracji nie tylko dla architektów i dekoratorów wnętrz, oryginalne wzornictwo i styl nadaje niepowtarzalnego charakteru oraz kreuje wyjątkowy klimat każdego wnętrza. Mając na szczególnej uwadze dbałość o środowisko naturalne wykorzystujemy wyłącznie naturalne komponenty, których głównym składnikiem jest gips, są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi. Panele dekoracyjne Loft Design System nie zawierają żadnych toksycznych ani lotnych substancji. Dodatkowe efekty uzyskuje się poprzez oświetlenie kolorowym światłem, malowanie lub docinanie do określonej formy aranżacji. 

Przełam klasyczny wygląd prostych ścian, przestrzennymi panelami 3D marki Loft Design System.  

Świat – teatr życia, w którym główną rolę odgrywa każdy człowiek na ziemi, z każdym dniem pisząc kolejny rozdział, tworząc jedną spójną całość.

Wzór składający się z 32 elementów tworzy obraz mapy świata – miejsca, które od wieków stanowi niewyczerpane źródło najgłębszych inspiracji dla malarzy, architektów, poetów i artystów.
Nadszedł długo wyczekiwany moment, w którym mamy zaszczyt przedstawić Państwu nasz nowy wzór - CONCRETE MAP OF THE WORLD!
Jest to bardzo wyjątkowy wzór przedstawiający mapę świata, a dokładniej wyrzeźbione w nim kontynenty.
Specyfikacja modelu:
- Całość składa się z płyt betonowych o wymiarach 60x60 cm, które po złożeniu tworzą spójny wzór o rozmiarze: 240x 480 cm,
- Komplet stanowi 32 płyty,
- Występuje w 3 wariantach kolorystycznych: Ivory White, Dove Grey oraz Stone Grey,
- Panele przeznaczone na zewnątrz produkowane są z prawdziwego betonu,
- Panele przeznaczone do użytku wewnętrznego, podobnie jak panele z kolekcji Loft Concrete, stworzone są z lekkiego, oddychającego kompozytu na bazie gipsu, o strukturze betonu.

Jako wzór doskonale sprawdzi się nie tylko w biurach podróży, gabinetach, miejscach publicznych, ale także w domowym zaciszu, wśród miłośników podróżowania i pasjonatów.

Model CONCRETE MAP OF THE WORLD z racji, iż wykonany został z prawdziwego betonu, bez problemu nadaje się do zewnętrznych aranżacji, a także na baseny czy ośrodki wypoczynkowe.
Jeśli chcesz zamówić większa ilość paneli, napisz do nas na  kontakt@lemonroom.pl podając wzór oraz ilość paneli a my przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

 Zobacz jak montować panele Loft Design System:

Szukasz ekipy montażowej? Znajdź najbliższą Twojego miejsca zamieszkania: AUTORYZOWANE EKIPY MONTAŻOWE

Inne w tej kategorii

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl