LemonRoom | LemonRoom

Naklejki zwierzęta

Szukaj

Naklejki na drzwi zwierzęta

Naklejka ze zwierzętami to gratka dla miłośników wszystkich czworonogów i nie tylko. Koty, psy, motyle, węże, a może żarłoczne rekiny?
Naklejka inspirowana światem przyrody w doskonały sposób wpisze się w nowoczesną oryginalną przestrzeń salonu, sypialni czy pokoju dziecka. W przypadku tego ostatniego uważajcie na motywy z pająkami :)
Wizerunek danego zwierzęcia dobrze jest zastosować na jednym wybranym elemencie, będzie on stanowił mocny akcent w danym pomieszczeniu. Motyw zwierzęcy możesz umieścić np. na froncie szafy, drzwiach lodówki czy innej powierzchnie gładkiej. Resztę pomieszczenia warto utrzymać w wybranej, neutralnej kolorystyce, która świetnie zgra się z tłem naklejki. Właściwie dobrana doda pomieszczeniu wyrazistości, nada humorystycznego charakteru. W biurze czy restauracji zwierzęcy wydruk doda wnętrzu energii. Naklejka to wygodny i dobry pomysł na dekorację ścienną w kuchni czy łazience.
W kolekcji sklepu internetowego LemonRoom.pl znajdziecie naklejki odwrotne pod szkło, matowe, błyszcząca, przezroczyste. Montaż naklejki zwierzęta przygotowanej na wymiar jest prosty i nie wymagają remontu. Pozwoli zmienić w kilkanaście minut twoje mieszkanie w nowoczesną, stylową przestrzeni z pazurem. 
Jest także świetna alternatywa dla osób, które cierpią na alergię :)

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl