Fototapety cegła | LemonRoom

Fototapety cegła

Szukaj

Jeśli marzysz o bardziej industrialnym wystroju czy wysokich loftach, to warto pomyśleć o odpowiedniej fototapecie, która pozwoli na uzyskanie takiego efektu. Nie trzeba od razu wydawać sporej części swoich oszczędności na prawdziwe cegły. Naprawdę fototapeta cegły może wyglądać równie wspaniale i dać o wiele lepszy efekt, z którego będziesz zadowolony.

<h3>Idealna fototapeta cegła</h3>

Fototapety pozwalają na osiągnięcie niezwykłego rezultatu. Jest to świetna alternatywa dla stosowania prawdziwych cegieł, a przy tym o wiele tańsza. Pozwoli na uzyskanie industrialnego klimatu, co pasuje szczególnie do salonu w otoczeniu kominka. W kuchni podkreśla jej charakter, widać zatem, że fototapety cegły mogą znaleźć dla siebie miejsce w każdym pomieszczeniu.
Przeważnie jest zastosowana orientacja pozioma, która prezentuje się elegancko i odwzorowuje prawdziwy wygląd ceglanej ściany. Dzięki temu można szybko i łatwo zmienić swoją codzienną przestrzeń w ciekawy sposób.

Fototapeta cegła biała

Gdy chcesz uzyskać rozjaśnienie danego pomieszczenia, najlepiej nada się fototapeta cegła biała. Pozwoli na wprowadzenie większej ilości światła, a przy tym dobrze komponuje się z ciemnymi meblami i sprzętami w pomieszczeniu. Najlepiej sprawdzi się w salonie i kuchni. Warto ją też stosować, by rozjaśnić ciemniejszą część domu.
Biała cegła idealnie pasuje też do spiżarni i pomieszczenia gospodarczego. Dzięki temu wprowadzimy tam wyjątkowy klimat tak miły dla oka.

Fototapeta cegła czerwona

Dobrym rozwiązaniem jest też fototapeta cegła czerwona. W tym przypadku stawia się na klasykę, która wprowadza przytulny klimat do domu. Choć można nią pokryć całe pomieszczenie, to ciekawym sposobem jest pokrycie nią jedynie pojedynczej ściany czy słupa nośnego, co pozwala na ich wyeksponowanie.
Poza tym ściana z czerwonej cegły sama w sobie wygląda całkiem elegancko i może przyciągać wzrok. Także dobrze prezentuje się w towarzystwie kominka i drewna.

Fototapeta cegła

Efekt prawdziwych cegieł można bardzo łatwo uzyskać. Taka realistyczna fototapeta będzie idealnie prezentować się w mieszkaniu i na pierwszy rzut nie będzie się dało odkryć, czy ma się do czynienia z prawdziwą czerwoną cegłą, czy też nie. Tapeta jest solidnie wykonana, a jej samodzielny montaż nie powinien sprawić problemów.
W naszej kolekcji znajdziesz rozmaite wzory i kolory, które idealnie pasują do aranżacji wielu wnętrz. Fototapeta cegły najlepiej prezentuje się tam, gdzie mieszkają miłośnicy klasyki lub ciekawych, oryginalnych rozwiązań. Pozwoli to na stworzenie wspaniałego efektu.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl