Fototapety art deco | LemonRoom

Fototapety art deco

Szukaj

Szukasz ciekawych fototapet w stylu art deco? Jesteś wielbicielem vintage? Nie musisz poszukiwać dalej! W naszym sklepie znajdziesz dekoracje ścienne, które wyrażą Twoje upodobania. Dzięki nim sprawisz, że domowy salon lub jadalnia zapadnie Twoim gościom w pamięć, a Ty zdobędziesz opinię osoby z niezwykle wyrafinowanym smakiem.

Co to art deco?

Art deco to styl w sztuce, który został rozpowszechniony w dwudziestoleciu międzywojennym. Był on reakcją na secesję i swoistym wyrazem sprzeciwu wobec braku dyscypliny przestrzennej. W jego okresie podjęto się bardziej nowoczesnego projektowania z myślą o funkcji przedmiotu. Nie przeszkadzało to jednak twórcom w perfekcyjnym wykonaniu produktów i ozdabianiu mebli złoconym brązem lub inkrustować je kością słoniową. Gdzie można znaleźć odniesienia w popkulturze do stylu art deco? Wystarczy obejrzeć film The Great Gatsby z Lenardo DiCaprio. Panujący tam złoty kolor, elegancja i wyrafinowane wzornictwo to przykład tej mody w najbogatszym wydaniu. Nasza fototapeta art deco pozwoli Ci poczuć się jak bohater filmu z lat dwudziestych.

Do jakich wnętrz nadaje się fototapeta art deco?

Fototapeta w stylu art deco nadaje się do pomieszczeń dobrze oświetlonych. Kiedy w sypialni lub salonie jest mało światła i niewielkie okna, cały pokój może sprawiać wrażenie przytłoczonego przez tapetę. Nie trzeba umieszczać jej na ścianach w mieszkaniu- równie dobrze sprawdzi się w przestrzeni profesjonalnej. Biurowy korytarz lub gabinet kierownika z taką ozdobą na pewno zrobi ogromne wrażenie. Świetnie sprawdzą się też w salonach kosmetycznych lub SPA, gdzie dadzą uczucie intymności i luksusu. Wielu klientów pyta, czy fototapeta art deco nadaje się do pokoju dziecka. Odpowiedź brzmi: jak najbardziej! Zdecydujmy się wtedy na jaśniejszy kolor, aby wypełnić pokój malucha światłem.

Jak urządzić pokój w stylu art deco?

W stylu art deco dominują odważne bryły, olejne obrazy i lampy stylizowane na rzeźby. Złote zdobienia idealnie będą pasować do fototapety, którą znajdziesz w naszym sklepie. Geometryczne printy, symetria i wszędzie przewijający się szablon wachlarza to wzory, które wspaniale ozdobią Twoją ścianę. Połączenie czerni ze złotem to ikoniczny duet, który sprawi, że Twoje pomieszczenie zamieni się w komnatę pełną przepychu.
Ozdoba, jaką jest fototapeta art deco, będzie się wspaniale prezentować w eleganckim salonie lub sypialni. Oferta naszego sklepu w tym stylu to kwintesencja wyrafinowania. Każdy znajdzie wzór, który idealnie dopasuje się do jego wymagań.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl