Fototapety plaża | LemonRoom

Fototapety plaża

Szukaj

Piaszczyste plaże obmywane przez morską bryzę to niezwykle uspokajający widok. Odtąd możesz się nim cieszyć nie tylko na wakacjach, ale także... w swoim domu! Realistyczna fototapeta świetnie sprawdzi się jednak nie tylko w mieszkaniu. Takie ścienne fototapety są doskonałym uzupełnieniem biur czy gabinetów (kosmetycznych, lekarskich, psychologicznych).

Fototapeta morze i plaża – idealne dopełnienie aranżacji wnętrza

Fototapeta morze, plaża czy zachód słońca to świetny element wystroju, ponieważ z powodzeniem zastępuje wszelkie inne dekoracje. Nie da się ukryć, że taka tapeta przyciąga wzrok i skupia na sobie uwagę. Wbrew pozorom sprawdzi się więc do minimalistycznych wnętrz, pozbawionych zbędnych dekoracji i bibelotów.
Taka tapeta świetnie ożywi wnętrze i wprowadzi do niego nieco energii. Patrząc na rozpościerającą się nad Morzem Bałtyckim plażę i błękit nieba, można niemal poczuć powiew wiatru i usłyszeć krzyk mew. Taka fototapeta działa na wyobraźnię, dzięki czemu cała aranżacja nabiera niepowtarzalnego charakteru – nawet gdy jest oszczędna w meble czy inne elementy wystroju.

Z drugiej zaś strony widok na pustą plażę zalaną blaskiem zachodzącego słońca działa kojąco i uspokaja. W domu możesz położyć ją w zasadzie tam, gdzie chcesz – w salonie, jadalni czy sypialni. W gabinecie czy biurze będzie zaś wprawiać w dobry nastrój przybywających na wizytę gości.

Wybierz fototapetę, która spełni twoje oczekiwania

Wybierając fototapety, zastanów się nad tym, gdzie chcesz je umieścić i z jakiego materiału powinny być wykonane. Dla przykładu: tapeta zmywalna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest narażona na zabrudzenia (kuchnia, pokój dziecięcy, przedpokój). Z kolei tapeta typu lemon stick daje ciepłe satynowe wykończenie, ponieważ jest to materiał tekstylny. Każdy wzór można kupić na wybranym podkładzie (standard, tapeta zmywalna, tapeta winylowa, lemon stick). Obraz, który ma się znaleźć na gotowej fototapecie, można natomiast dowolnie wykadrować – na przykład pozostawiając na pierwszym planie Morze Bałtyckie, a przycinając fragmenty plaży.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl