Fototapety okna | LemonRoom

Fototapety okna

Szukaj

Któż nie chciałby mieć widoku na słoneczny ogród lub zalaną słońcem plażę? Możesz mieć zachwycający widok z okna, nawet jeśli mieszkasz w bloku. Wystarczy zastosować jedną z naszych fototapet, przedstawiających rozpościerający się za oknem krajobraz.

Fototapety z widokiem do każdego wnętrza

Fototapety okno to świetne dopełnienie każdego wnętrza. Doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Nie od dziś wiadomo, że duże panoramiczne okna optycznie powiększają wnętrze. Ciekawym rozwiązaniem będzie fototapeta widok z okna, lecz z fragmentem apartamentu i widocznym parkietem. Przestrzeń zyska wówczas głębię i będzie się wydawać bardziej przestronna.

Z kolei większe pomieszczenia zyskają nietuzinkową dekorację. Jeśli dysponujesz większym metrażem, to możesz zdecydować się fototapety w ciemniejszych barwach – na przykład klimatyczny widok na miasto nocą. Sprawdzi się też fototapeta okno z widokiem na rozgwieżdżone niebo.
Fototapeta widok z okna to namiastka spełnionego marzenia o pięknym pejzażu za oknem. Wybierz więc taki wzór, który pasuje nie tylko do pomieszczenia, ale także do Ciebie. Nie wahaj się sięgać po wymarzoną dekorację – fototapety otwarte okno na góry, morze, greckie wyspy czy pełen magii i tajemnic las.
Fototapety z widokiem z całego świata można z powodzeniem dopasować do aranżacji – sielskie widoki na lawendowe pola dopełnią rustykalne wnętrze, a fototapety widok na miasto sprawdzą się jako element industrialnej aranżacji.

Fototapeta zmywalna, standard, winylowa, lemon stick

Fototapety wykonane są z najwyższej jakości materiałów. To konieczne, by wiernie odzwierciedlały prawdziwy widok z okna. Do wyboru jest kilka rodzajów tapet.
Fototapeta standard jest ekonomicznym, a zarazem efektownym rozwiązaniem. Jest to tapeta włókninowa o gramaturze 140g/m2. Bardziej odpornym wariantem jest fototapeta zmywalna o gramaturze 150 g/m2. Można ją czyścić mokrą szmatką, a warstwa ochronna zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bardzo często rodzice wybierają tę tapetę do pokojów dziecięcych. Niedoskonałości ściany ukryją fototapety widok winylowe o gramaturze 350 g/m2. Nietuzinkową dekorację stanowią zaś fototapety typu lemonstick. Jest to samoprzylepny materiał tekstylny, którego można używać wielokrotnie (na przykład przenosząc z jednej ściany na inną). Co istotne – każdy wzór można zamówić w dowolnym wariancie.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl