Fototapety mapa świata | LemonRoom

Fototapety mapa świata

Szukaj

Świat jest tak duży, że małe dziecko może mieć problem ze zrozumieniem jego wielkości. Na szczęście jest fototapeta Mapa Świata, która w naszym sklepie ma postać wyjątkowych i niepowtarzalnych grafik. Będą one nie tylko świetną dekoracją, ale też bogatym źródłem wiedzy dla młodego człowieka, który dopiero poznaje otaczający go świat.

Fototapeta mapa świata dla dziecka

Każda, wchodząca w skład naszej oferty fototapeta Mapa Świata jest nieco inna. Dziecko z pewnością zadowoli się polityczną mapą świata, która ukazuje kontury wszystkich państw, a także ich stolice i flagi. Do nauki geografii przyda się z pewnością fizyczna wersja mapy, która przedstawia wyżyny, niziny, góry i ich rozmieszczenie w odniesieniu do poszczególnych krain geograficznych. W naszej ofercie znajduje się też mapa konturowa, która ukazuje kontury kontynentów i pomaga w ich identyfikacji. Mapy konturowe do pokoju dziecięcego mogą być też świetnym prezentem dla osób, które chcą zaznaczyć na nich wszystkie cele swoich wycieczek.

Fototapeta mapa świata

Nasze fototapety mapy świata mogą przedstawiać wszystkie ziemskie lądy w nieco innym świetle. Jedną z dość niestandardowych, dostępnych u nas map jest wizualizacja światowych powiązań biznesowych. Mapa ta obejmuje cały świat, pokazując, że wciąż większość ośrodków biznesowych globu znajduje się na półkuli północnej. Oczywiście nasze fototapety z mapą mogą być również potraktowane jako typowy środek dekoracyjny. Odnoszą się one w pewnym stopniu do stylu vintage, zaskakując zróżnicowaną formą i wyjątkową kolorystyką.

Co możemy Państwu zaproponować?

Naszym Klientom oferujemy fototapety w bardzo zróżnicowanych konfiguracjach. Mogą być one przygotowane w formie klasycznych fototapet lub obrazów. Istnieje również możliwość zamówienia dedykowanych projektów. Nasze fototapety Mapy Świata będą świetną dekoracją do pokoju nastolatka lub do pokoju dziecięcego. Przedstawione w nich kontury kontynentów mogą być też wykorzystane w roli dekoracji kuchennej, a także jako ozdoba drzwi lub mebli. Istnieje również możliwość zamówienia fototapety o określonych właściwościach. Oferujemy np. produkty winylowe lub zmywalne, które sprawdzą się zwłaszcza w przypadku pokoju nastolatka i innych pomieszczeń, w których często przebywają dzieci.

Nasi Klienci mogą też wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar nadruku. Co ważne, interfejs kupującego automatycznie określa maksymalną wysokość i szerokość zamawianej fototapety. Dzięki temu można mieć pewność, że uzyskane czarno białe lub kolorowe ujęcia będą wyraziste i piękne. W zasięgu ręki naszych klientów znajduje się również cała masa ciekawych efektów, w tym możliwość przetworzenia obrazu w czerni i bieli, a także w sepii. Oznacza to, że ilość dostępnych u nas projektów znacząco wzrasta i staje się wręcz nieograniczona.
Każda nasza mapa świata fototapeta to nie tylko optymalne rozwiązanie dla dzieci, ale też świetna dekoracja. Sprawdzi się ona wszędzie tam, gdzie stawia się na niestandardowe formy wyrazu i zaskakujące kompozycje kolorystyczne.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl