Fototapety liście | LemonRoom

Fototapety liście

Szukaj

Fototapeta liście tropikalne

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest psychologia koloru. Każda barwa w określony sposób może wpływać na nasze samopoczucie. Kolor zielony jest znany ze swoich właściwości odprężających i kojących. Najczęściej kojarzony jest z naturą, nic więc dziwnego, że motywy roślinne są jednymi z najchętniej wykorzystywanych w dekoracjach ściennych, takich jak fototapeta. Liście różnych drzew i krzewów mogą fantastycznie prezentować się na ścianie pokoju dziennego, sypialni, jadalni, a nawet łazienki. Tego typu elementy dekoracyjne są również ciekawą propozycją do wnętrz o charakterze użytkowym - hoteli, restauracji czy gabinetów SPA.

Zielone liście egzotyczne - harmonia i ukojenie zmysłów

Zielony jest jedną z neutralnych barw. To barwa natury, którą nasz mózg odbiera jako kolor uspokajający, sprzyjający rozluźnieniu, odprężeniu się. Wszelkie odcienie zieleni symbolizują harmonię oraz nadzieję i często są interpretowane jako symbol szczęścia. Nic więc dziwnego, że przygotowana przez nas oferta obejmuje szereg zróżnicowanych fototapet z motywem liści. Otulone promieniami słonecznymi liście tropikalne, liście bananowca, zachwycające zielone liście monstery czy spadające liście drzew znajdujących się w parkowych alejkach - każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie, dostosowanego do własnych oczekiwań.

Soczystozielone liście lasów tropikalnych w domowym zaciszu na dobry nastrój

Każda fototapeta liście dostępna w ramach przygotowanej przez nas oferty zachwyca starannym wykonaniem, łatwością czyszczenia, jak również prostotą montażu. Ponadto fototapety 3d z motywem liści są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli masz ochotę przenieść się w egzotyczne miejsce bez wychodzenia z domu, wybierz tapetę w liście lasów tropikalnych i ciesz się nietuzinkowym widokiem każdego dnia.

Dekoracja ścienna kolorowe liście - wysoka jakość i niska cena

Zapraszamy do bliższego poznania propozycji dostępnych w ramach przygotowanej przez nas oferty, która jest na bieżąco uzupełniana. Zapewniamy fototapety z motywem liści o różnych wymiarach, które łączą w sobie wysoką jakość oraz niską cenę.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl