LemonRoom | LemonRoom

Fototapety dla dzieci skandynawskie

Szukaj

Fototapety skandynawskie stworzą w pokoju dziecka minimalistyczny i pastelowy wystrój. To świetne rozwiązanie zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Są niebywale modne, klimatyczne, a przy tym stonowane. Nasze propozycje zachwycą Cię nasyconymi kolorami i prostotą. Dekoracja ta idealnie współgra z nowoczesnymi aranżacji i będzie tworzyć świetne tło dla wyposażenia pokoju dziecka.

Skandynawskie fototapety do pokoju dziecięcego, czyli efektowne dekoracje ścian

Pokój dziecka powinien być dla niego azylem. Miejscem pracy, wypoczynku, jak i znakomitej zabawy. Najważniejsze jest to, aby w tej przestrzeni maluch czuł się dobrze i bezpiecznie. Warto więc zaplanować dla niego wyjątkową przestrzeń, która będzie wspierała jego rozwój, jak i chęć poznawania świata.

Decydując się na dekorację ścienną, z pewnością warto postawić właśnie na skandynawskie fototapety dla dzieci. Dzięki nim można całkowicie odmienić każdą nudną ścianę. Fototapety są kompleksowym rozwiązaniem, a ich bogate wzornictwo pozwala na dostosowanie idealnego modelu skandynawskiego do swoich własnych preferencji, jak i upodobań malucha. W tej kategorii znajdziesz stonowane propozycje, w jasnych odcieniach: beżów, szarości, bieli, jak i delikatnych pasteli. Dekoracje ścienne w skandynawskim stylu przedstawiają głównie motywy zwierzęce, ale nie tylko. Wśród ciekawych propozycji znajdziesz tutaj gotowe fototapety dla dzieci, z takimi wzorami jak:
- zwierzęta (np. jelenie, słonie, żyrafy, lisy)
- balony,
- samoloty,
- helikoptery,
- miasta,
- góry,
- mapy,
- dmuchawce i wiele więcej.

Styl skandynawski nawiązuje do natury, z tego względu jest bardzo surowy. Nasze propozycje są lekkie i delikatne. To często geometryczne wzory i grafiki nawiązujące do roślin i zwierząt. Dzięki nim stworzysz spokojną i harmonijną przestrzeń, bez ryzyka przytłoczenia wnętrza. Fototapety dla dzieci skandynawskie pobudzą ich wyobraźnię, a urocze motywy sprawią maluchowi wiele radości.

Fototapety w stylu skandynawskim- dlaczego są świetnym wyborem?

Skandynawskie fototapety idealnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Nie zdominują całej przestrzeni, a będą jedynie subtelną dekoracją. Grafiki dla dzieci skandynawskie to bogactwo wzorów, dzięki czemu można wybrać ozdobę odpowiadającą zainteresowaniom malucha. W świecie aranżacji prawdziwym hitem są zwłaszcza fototapety dla dzieci z motywem leśnej przyrody. Minimalistyczne wzory ukazujące drzewa czy zwierzęta są propozycją uniwersalną, idealną do pokoju rodzeństwa. Dużą zaletą tapet w stylu skandynawskim jest ich minimalizm. Dzieci każdego dnia narażone są na szereg bożców, które rozpraszają ich uwagę. Fototapety skandynawskie sprawiają, że pokój malucha staje się miejscem kreatywnym, ale także spokojnym i sprzyjającym wypoczynkowi. Tapeta skandynawska jest więc strzałem w dziesiątkę!
Sprawdź nasze propozycje najpiękniejszych dekoracji w stylu skandynawskim.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl