Kontakt

Masz pytania? Napisz:

mail: kontakt@lemonroom.pl

Lub zadzwoń:

tel. +48 882-164-777

(pn-pt w godz. 09.00-16.00)

tel. +48 882-160-777

(pn-pt w godz. 10.00-20.00)


Koszty wysyłki

Opinie klientów

Ocena sklepu

4.9/5

Oceny

jakoś usług
4.9/5
czas realizacji
4.9/5
poziom obsługi klienta
5/5

» Wszystkie opinie


Fototapety i naklejki - nowoczesna forma dekoracji ścian i mebli

Za sprawą fototapety można diametralnie zmienić charakter wnętrza. Obecnie fototapetę można przykleić praktycznie wszędzie, nie tylko na ścianach ale również na lodówkach, drzwiach i innych miejscach w Twoim mieszkaniu. Odpowiednio zaprojektowana fototapeta, stworzy niepowtarzalny klimat w każdym miejscu. Możesz umieścić nad swoją ulubioną kanapą rodzinne zdjęcie z wakacji lub przepiękną fotografię krajobrazu.

Każde ze zdjęć możesz wydrukować w dowolnych wymiarach jako fototapetę na ścianę lub w formie naklejki na szafę, drzwi, meble, lodówkę lub inne powierzchnie.

Uwaga! Ewentualne różnice w barwach i odcieniach zdjęć/grafik po wydruku mogą być spowodowane ustawieniami monitora. Na różnych monitorach kolory zdjęć mogą wyglądać inaczej (nasycenie, barwa, jasność lub odcienie). Również rodzaj druku jak i materiał mogą mieć wpływ na wygląd kolorów.

Na czym drukujemy fototapety?

HP Latex 360Ploter HP Latex 360 - trzeciej generacji, jest obecnie najlepszą dostępną technologią druku wielkoformatowego na świecie.  Atramenty HP Latex są tworzone na bazie wody i łączą w sobie najlepsze cechy atramentów na bazie rozpuszczalników (solwentów) i wody. Zapewniają one bardzo dużą odporność na zarysowanie oraz trwałość na promieniowanie UV - ponad 5 lat bez zabezpieczania laminatem (trwałość wyższa niż przy twardym solwencie). Niewątpliwym atutem jest ponad przeciętna, bardzo wysoka jakość. Wydruki wykonywane za pomocą atramentu HP Latex wysychają całkowicie wewnątrz drukarki i stanowią trwały obraz, który można w zależności od potrzeb, od razu eksponować, lub laminować, wykańczać, wysyłać. 

Druk ekologicznyTechnologia HP Latex oferuje niezwykle szerokie możliwości tworzenia wydruków umieszczanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, znacznie przekraczające to, co można osiągnąć na tradycyjnych drukarkach ekologicznych lub z atramentem na bazie wody. Druk w najwyższej jakości w zakresie bardzo trwałych, bezwonnych, ekologicznych, ostrych i jaskrawych wydruków idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz (fototapetyobrazy na płótnie canvas), trwałych oznakowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Bezwonne wydruki spełniają wysokie normy w zakresie ochrony środowiska - idealne do hoteli, restauracji, kawiarni, szpitali, przedszkoli, szkół, mieszkań. Trwałość materiałów jest lepsza niż w przypadku atramentów z rozpuszczalnikiem eco, a nawet twardego solwentu. 

Wielkoformatowe wydruki lateksowe skierowane są do klientów świadomych ekologicznie. Atramenty HP Latex posiadają certyfikaty UL ECOLOGO, GREENGUARD Children&Schools oraz wkłady atramentowe z certyfikatem Eco Mark.

Epson SureColor SC-S70610Drugim ploterem jest Epson SureColor SC-S70610. Jest to pierwsza drukarka firmy Epson o szerokości 162,6 cm, która równocześnie obsługuje atramenty biały i metaliczny. Wysoką jakość wydruku gwarantuje połączenie atramentu UltraChrome GSX Epson i sprawdzonej głowicy drukującej Micro Piezo TFP, która zapewnia wyrazistość, precyzyjne odwzorowanie szczegółów i łagodne przejścia przy rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi. Bardzo płynna gradacja odcieni jest osiągana poprzez użycie jasnych atramentów, w tym jasno-czarnego, który zapewnia doskonalsze neutralne odcienie szarości. Tusze są utwardzane po wydruku, dzięki czemu fototapety można przecierać wilgotną szmatką. Na tej drukarce drukujemy fototapety Winylowe Gładkie oraz Naklejki.

Jakie właściwości mają fototapety?

 • Dodają przestrzeni: są idealne do pomieszczeń wąskich jak przedpokój czy kuchnia w starym budownictwie. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego wzoru, na którym ta przestrzeń jest uchwycona;
 • Tworzą specyficzny klimat: podkreślają charakter wnętrza i nadają mu charakter;
 • Zastępują wszystkie inne dekoracje: w pomieszczeniu, w którym jest fototapeta, należy zachować dekoracyjny minimalizm. Fototapeta jest centralnym i wysuwającym się na plan pierwszy dekorem.
 • Fototapety przeznaczone są wyłącznie do dekoracji wewnątrz pomieszczeń, w których nie występują duże wahania temperatur oraz wilgoć.

Fototapety ścienne


Na rynku jest dostępnych bardzo wiele rodzajów fototapet. Po wieloletnim doświadczeniu przy ich produkcji wybraliśmy dla Was najlepsze jakościowo materiały. Wydruki na nich charakteryzują się ostrym odwzorowaniem kolorystycznym. Są w 100% bezwonne, bezpieczne dla zdrowia i łatwe w montażu.


Maksymalna szerokość zadruku wynosi od 100cm do 150cm w zależności od materiału. Jeśli jeden wymiar przekracza maksymalną szerokość, fototapeta zostanie podzielona na równe pasy - bryty, z dokładnością do +/- 2mm.

Standardowo fototapety drukowane są krawędź w krawędź. Na życzenie możliwy jest wydruk na zakładkę.

W PRZYPADKU NIERÓWNOŚCI ŚCIANY ZALECA SIĘ ZAMÓWIENIE WYDRUKU FOTOTAPETY NA ZAKŁADKĘ. REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ DODANIE ZAPASU DO WYMIARÓW.

Materiały na fototapety ścienne


Flizelina Powlekana - Special-coated nonwoven – powlekana włóknina składa się z włókien hardwood-, softwood- i poliestrowych. Charakteryzuje się warstwą, która pozwala uzyskać wyjątkową jakość kolorów, szybkoschnąca, odporna na zarysowania. Produkty INSPIRE zostały opracowane, aby inspirować klientów do wyrażania swojej indywidualności w swoich domach, miejscach pracy, zmieniając dekoracyjnie swoje przestrzenie. Wszystkie te produkty wielkoformatowe gwarantują doskonałe rezultaty drukowania dzięki wysokiej jakości warstw nasycenia kolorów. Tapeta posiada certyfikat Oeko-Tex® ochrony przeciwpożarowej oraz nie zawiera związków PVC.Można ją delikatnie czyścić wilgotną, miękką szmatką. Gładka matowa powierzchnia zapewnia ochronę przed refleksami świetlnymi, nie kurczy się i nie rozciąga przy aplikacji (stabilność wymiarowa).

Przy dużej krzywiźnie ściany zalecamy zamówienie wydruku na zakładkę.

 • Cena - 79zł/m2
 • Montaż: krawędź w krawędź lub na zakładkę
 • Gramatura: 130 g/m2
 • Grubość: ok. 240 µm (0,240 mm)
 • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm
 • Rodzaj druku: druk latexowy
 • Rekomendowany klej: METYLAN DIRECT lub inny do tapet flizelinowych
 • Czas realizacji - ok 5 dni roboczych

 


Flizelina Niepowlekana - (Mitylon Wallpaper 150-579) to matowa flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Tapeta przeznaczona do tworzenia fototapet na drukarkach wielkoformatowych i ich aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet – wystarczy rozsmarować klej na ścianie!

Szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Można ją czyścić na mokro. Posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: B-s1,d0. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC, a gotowa tapeta oznaczenie CE. 

Przy dużej krzywiźnie ściany zalecamy zamówienie wydruku na zakładkę. 

 • Cena - 79zł/m2
 • Montaż: krawędź w krawędź lub na zakładkę
 • Gramatura: 150 g/m2
 • Grubość: ok. 355 µm (0,355 mm)
 • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm
 • Rodzaj druku: druk latexowy
 • Rekomendowany klej: METYLAN DIRECT
 • Czas realizacji - ok 5 dni roboczych

 


Fototapeta Winylowa Gładka - Idealnie gładki, wysokiej jakości materiał wykonany z winylowej folii polimerowej, dedykowany na równe, gładkie ściany. Dzięki gramaturze 190g/m2 jest cieńszy od innych materiałów i łączenia brytów są minimalnie widoczne. Nie przepuszcza kleju, nie rozciąga się i nie puchnie. Zapewnia świetny wygląd ścian przez wiele lat. Fototapetę można delikatnie przecierać wilgotną szmatką ale należy uważać podczas montażu aby jej nie pognieść. Idealna do salonu lub sypialni.Fototapeta na tym materiale jest matowa i nie odbija światła, kolory na niej są intensywne (odwzorowanie kolorów do 98% w skali PANTONE). Fototapeta posiada certyfikat CE, jest przyjazna dla człowieka i środowiska. 

  • Cena - 99zł/m2
  • Montaż: krawędź w krawędź lub na zakładkę
  • Gramatura: 190 g/m2
  • Maksymalna szerokość brytu: 150 cm
  • Rodzaj druku: druk ecosolventowy
  • Rekomendowany klej: METYLAN EXTRA / FLUGGER 377 / SEM-MURALE / WALLFIX SPECIAL (kleje gotowe w formie pasty) dodatkowo: METYLAN - klej do podklejania krawędzi (w tubce)
  • Czas realizacji: ok 3 dni roboczych
Fototapeta Latexowa Magic GFIOP212® - Trwały, lekko satynowy, papierowy materiał tapetowy z włóknami latexowymi. Dzięki gramaturze 212g/m2 zakryje niewielkie niedoskonałości ściany. Nie przepuszcza kleju, idealnie oddaje barwy. Zapewnia świetny wygląd ścian przez lata. Nakładanie odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania. Można ją delikatnie przecierać lekko zwilżoną, miękką ściereczką. Łatwa w montażu - klej nakładamy tylko na ścianę.

Posiada certyfikat CE, jest przyjazna dla człowieka i środowiska. Nie zawiera PVC, jest trwała i odporna na zabrudzenia. Fototapeta latexowa przeznaczona jest przede wszystkim do mieszkania, klubu, restauracji, biura jako dekoracje wnętrz.

 

Przy dużej krzywiźnie ściany zalecamy zamówienie wydruku na zakładkę.

  • Cena - 99zł/m2 89zł /m2
  • Montaż: krawędź w krawędź lub na zakładkę
  • Gramatura: 212 g/m2
  • Maksymalna szerokość brytu: 148 cm
  • Rodzaj druku: druk latexowy
  • Rekomendowany klej: METYLAN EXTRA / FLUGGER 377 / SEM-MURALE / WALLFIX SPECIAL (kleje gotowe w formie pasty) dodatkowo: METYLAN - klej do podklejania krawędzi (w tubce)
  • Czas realizacji: ok 3 dni roboczych
  • Karta produktu
Fototapeta Winylowa na flizelinie - miękka i elastyczna tapeta winylowa  ze spodem z fizeliny. Zadrukowany materiał jest odporny na lekkie zarysowania i delikatne mycie na mokro. Tapeta przepuszcza parę wodną przez co pozwala ścianom oddychać. Nie gniecie się i nie marszczy. Polecana również do łazienek i kuchni. Doskonale kryje niewielkie nierówności ściany.

Możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie dedykowanym laminatem płynnym AMT Verniks. 

 • Cena - 149zł/m2 139zł/m2
 • Montaż: krawędź w krawędź 
 • Gramatura: 330 g/m2 
 • Maksymalna szerokość brytu: do 104 cm 
 • Rodzaj druku: druk latexowy
 • Rekomendowany klej: METYLAN DIRECT / METYLAN SPECIAL
 • Czas realizacji: ok 3 dni roboczych 

Materiały na zamówienie

 


Fototapeta Wall Paper o strukturze płótna – biały, mat, 240g/m2 - Wall PaperIP 2411 to nadający się do zadruku papier tapetowy przypominający swoją strukturą płótno. Dzięki nietkanej spodniej stronie papier ten jest łatwy w aplikacji przy pomocy kleju do materiałów tego typu (zwykły klej do tapet), z łatwością też daje się usunąć.

Zadrukowany materiał może być czyszczony za pomocą ciepłej wody i mydła przy użyciu miękkiej gąbki. Grafiki są bardzo odporne na zarysowania. Na podstawie wyników testów, materiał ten można uznać za spełniający najwyższe standardy w swojej kategorii.

Zastosowanie: dekoracje ścian w domu i biurze, stoiska targowe, wydruki pod antyramy.

 • Cena: 129zł/m2
 • Maksymalna szerokość brytu: 104 cm
 • Rekomendowany klej: METYLAN SPECIAL / METYLAN OVALIT T / METYLAN EXTRA / METYLAN NPPOWER GRANULAT PLUS dodatkowo: METYLAN - klej do podklejania krawędzi (w tubce)
 • Gramatura: 240 g
 • Sposób klejenia: na styk (krawędź w krawędź) lub na 1 cm zakładkę
 • Struktura płótna
 • Czas realizacji - ok 5 dni roboczych (maksymalnie 10 dni)

 


Fototapeta Winylowa na flizelinie ze strukturą piasku - Elastyczna i miękka tapeta winylowa o strukturze piasku, ze spodem z fizeliny. Zadrukowany materiał jest odporny na lekkie zarysowania i delikatne mycie na mokro. Tapeta przepuszcza parę wodną przez co pozwala ścianom oddychać. Jest miękka, elastyczna i łatwa w montażu.

Można ją dodatkowo zabezpieczyć laminatem w płynie AMT Verniks.

 • Cena - 149zł/m2
 • Montaż: krawędź w krawędź 
 • Gramatura: 350 g/m2
 • Maksymalna szerokość brytu: do 126 cm
 • Rodzaj druku: druk latexowy
 • Rekomendowany klej: Metylan Special
 • Czas realizacji - ok 5 dni roboczych

 


Ekologiczna tapeta HP WALL PAPER z warstwą kleju aktywowanego wodą HP Wall Paper to matowa tapeta papierowa przeznaczona do tworzenia grafiki naściennej. Nie zawiera PVC dzięki temu ma właściwości oddychające. Przy zadruku technologią lateksową jest doskonałą, ekologiczną alternatywą dla tapet winylowych. Tapeta jako jedyna na rynku posiada zaaplikowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia, nawet przez niewykwalifikowane osoby. Klej aktywuje się i potem bez problemu usuwa przy pomocy wody. Papier zapewnia trwałość ekspozycji grafiki wewnątrz do 20 lat ( przy braku ekspozycji na promienie słoneczne).  Posiada certyfikat FSC® i w 10% składa się z surowców wtórnych, a wydruki wykonane za pomocą atramentów HP Latex Inks mają certyfikat GREENGUARD Children & Schools SM i spełniają normy AgBB. Takie certyfikaty gwarantują, że tapeta spełniające wyśrubowane normy związane z ochroną środowiska.

 • Cena - 149zł/m2 
 • Montaż: krawędź w krawędź lub na zakładkę
 • Gramatura: 175 g/m2 
 • Maksymalna szerokość brytu: 104 cm lub 134 cm 
 • Rodzaj druku: druk latexowy
 • Rekomendowany klej: własny klej aktywowany wodą
 • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych (maksymalnie 10 dni)

Dzięki certyfikatom fototapetę HP WALL PAPER można stosować nawet w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia i restauracje. 

INSTRUKCJA MONTAŻU PRODUCENTA

Certyfikat GREENGUARD Children & Schools 

Certyfikat na tusze latexowe  GREENGUARD 

 


Fototapeta flizelinowa Neshen Erfurt Wallpaper W pełni ekologiczna, oddychająca tapeta flizelinowa powstała z połączenia, za pomocą polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Nie zawiera PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Materiał dedykowany do zadruku tuszami lateksowymi, solwentowymi oraz UV. Fotorealistyczna jakość zadruku. Szybkoschnąca, odporna na zarysowania, klasa ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą DIN EN 13501-1.  

Możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie dedykowanym laminatem płynnym AMT Verniks. 

Fototapeta posiada atest higieniczny PZHcertyfikat Oeko-Tex 100 oraz klasę ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą DIN EN 13501-1.

 • Cena - 149zł/m2 
 • Montaż: krawędź w krawędź lub na zakładkę z docięciem na ścianie
 • Gramatura: 220 g/m2 
 • Maksymalna szerokość brytu: do 150 cm 
 • Rodzaj druku: druk latexowy
 • Rekomendowany klej: Metylan Special 
 • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych (maksymalnie 10 dni)

Fototapety do kuchni 

Fototapety kuchenneFototapety kuchenne to idealne rozwiązanie do wypełnienia przestrzeni między szafkami w kuchni i alternatywa dla najczęściej stosowanych płytek.

Dzięki specjalnym materiałom użytym do produkcji są odporne na zabrudzenia i można je czyścić przy pomocy detergentów.

Fototapety kuchenne drukujemy w jednym pasie o wysokości 100cm i dowolnej długości i koszt liczony jest za metry bieżące. Dzięki temu montaż jest wyjątkowo łatwy i nie ma potrzeby łączenia kilku brytów jak jest w przypadku fototapet ściennych.

Nasze fototapety dzięki zalaminowaniu można kłaść przy zlewie i kuchence. W przypadku kuchenki z palnikami gazowymi, płomień musi być w odległości min. 7cm od ściany.

Jeśli chcesz abyśmy na etapie produkcji przycięli fototapetę do innej wysokości niż 100cm, podaj dokładne wymiary w uwagach w zamówieniu.

 


Fototapeta winylowa laminowana na matowo lub błyszcząco - najtrwalszy dostępny materiał. Całkowicie wodoodporna, można ją czyścić przy użyciu dowolnych detergentów, nawet wybielacza. Odporna na tłuszcz, uszkodzenia mechaniczne i ciepło. Bardzo ostre odwzorowanie kolorystyczne wydruków. Może być zalaminowana na matowo lub błyszcząco. 

  • Cena - 109zł/mb 119zł/mb 
  • Gramatura: 190 g/m2
  • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm 
  • Rodzaj druku: druk ecosolventowy 
  • Montaż: na sucho lub mokro
  • Rekomendowany klej: Metylan Special
  • Czas realizacji: ok 3 dni roboczych

 


Naklejka odwrotna pod szkło - folia samoprzylepna z nadrukiem po stronie kleju, znana jako "FrontStick". Po naklejeniu pod szkło lub pleksi daje efekt podobny do szkła z nadrukiem. Szkło z naklejką można przykręcić do ściany w kuchni bez konieczności jej wyrównywania lub np. zrywania płytek. W przeciwieństwie do szkła z nadrukiem można bardzo łatwo zmienić wzór. Po odklejeniu starej naklejki i wyczyszczeniu szkła wodą z cytryną można przykleić nową naklejką. Naklejkę można kleić na mokro lub na sucho. 

  • Cena - 129zł/mb 119zł/mb
  • Gramatura: 165 g/m2 
  • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm 
  • Rodzaj druku: druk latexowy po stronie kleju 
  • Montaż: na sucho lub mokro
  • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych

 


Naklejka Winylowa 3M™ IJ25 - Tapeta winylowa - samoprzylepna folia matowa renomowanej firmy3M Scotchcal IJ25. Gwarantuje doskonałą trwałość i fotograficzną jakość druku bez względu na nasycenie kolorów. Z powodzeniem stosowana do naklejenia bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwi, lodówki, kafelki w łazience lub kuchni (idealnie wkleja się w fugi), stare tapety itp. Dzięki szaremu spodowi z powodzeniem maskuje kolory powierzchni na którą jest klejona. Technologia 3M™ Controltac™ pozwala na łatwe klejenie z prostym odprowadzeniem nadmiaru powietrza. Tapetę można wielokrotnie odklejać, przeklejać i pozycjonować. Sposób klejenia: na styk (w przypadku tapet z zakładkami - łączyć na zakładkę, którą można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia). Możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie naklejki laminatem Avery® DOL 3000 połysk lub 3100 mat.

 

  • Cena - 119zł/m2 109zł/mb 
  • Montaż: na sucho 
  • Grubość: 85μm (mic) 
  • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm
  • Rodzaj druku: druk lateksowy
  • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych (maksymalnie 10 dni)

 


Naklejka Winylowa 3M™ IJ40 - samoprzylepna folia matowa renomowanej firmy 3M™ z rozciągliwością do 130%. Gwarantuje doskonałą trwałość i fotograficzną jakość druku bez względu na nasycenie kolorów. Z powodzeniem stosowana do naklejenia bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwi, lodówki, kafelki w łazience lub kuchni (idealnie wleje się w fugi), stare tapety itp. Dzięki szaremu spodowi z powodzeniem maskuje kolory powierzchni na którą jest klejona. Technologia 3M™ Controltac™ pozwala na łatwe klejenie z prostym odprowadzeniem nadmiaru powietrza. Tapetę można wielokrotnie odklejać, przeklejać i pozycjonować.  Sposób klejenia: polecany na zakładkę, można również kleić na styk (w przypadku tapet z zakładkami - łączyć na zakładkę, którą można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia).

3M™ Controltac™ Print Film 40C-20R to polimeryczna folia średniookresowa do druku cyfrowego, 85 μm (mic). Klej akrylowy, usuwalny szary  typu Comply™. Rozciągliwość 130%. Gwarantuje doskonałą trwałość i jakość druku. Wydruk można  zabezpieczyć dodatkowo laminatem Avery® DOL 3000  połysk lub 3100 mat. Po zalaminowniu naklejka traci rozciągliwość.

  • Cena - 149zł/mb 
  • Gramatura: 175 g/m2
  • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm 
  • Rodzaj druku: druk latexowy 
  • Montaż: na sucho
  • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych (maksymalnie 10 dni)

 


 Naklejki na na szafę, drzwi, meble, lodówkę lub inne powierzchnie gładkie

Naklejki to idealne rozwiązanie jeśli chcesz odnowić stare drzwi, meble i lodówki. Dzięki zaawansowanej technologii druku można udekorować meble na dowolny sposób. Naklejki są bezwonne, kolory nasycone i trwałe. Przeznaczone są do naklejania na powierzchnie gładkie, zabezpieczone przed chłonięciem jak fronty szaf, lodówki, szkło.

Naklejki - folie samoprzylepne Avery - drukujemy na ploterach pigmentowych. Atramenty pigmentowe są odporne na wiele czynników łącznie z promieniowaniem ultrafioletowym. 

Naklejki mają białe tło a nadruk jest wykonywany na całej powierzchni. W przypadku wzorów izolowanych, z białym tłem, naklejka jest w formie prostokąta. Naklejki nie są wycinane ploterowo po obrysie.

Odmień wygląd swoich mebli w kilkanaście minut!

 


Naklejka matowa lub błyszcząca -  folia samoprzylepna renomowanej marki Avery. Idealna na gładkie powierzchnie, bardzo dobrze zabezpieczone przed chłonięciem kleju. Rekomendowana na fronty szaf, lodówki czy drzwi. Można delikatnie przecierać wilgotną szmatką. Ponieważ naklejki są dość cienkie (gramatura 165g/m2) podłoże powinno być jasne i jednobarwne. Ciemne podłoże może delikatnie przebijać spod naklejki. Dostępna jest wersja matowa lub błyszcząca. Montaż na sucho lub na mokro.

  • Cena - 79zł/m2 69zł/m2
  • Montaż: na sucho lub na mokro 
  • Gramatura:165g/m2 
  • Maksymalna szerokość brytu: 164 cm 
  •  Rodzaj druku: druk ecosolventowy
  • Czas realizacji: ok 3-5 dni roboczych

 


Naklejka przezroczysta błyszcząca - bezbarwna folia samoprzylepna renomowanej marki Avery. Idealna na wydruki witrażowe do przyklejanie na szkło lub inne powierzchnie gładkie, bardzo dobrze zabezpieczone przed chłonięciem kleju. Wydruk jest pozbawiony białego koloru dzięki czemu całość jest półprzezroczysta. Montaż na sucho lub na mokro. 

  • Cena - 79zł/m2 69zł/m2
  • Montaż: na sucho lub na mokro 
  • Gramatura: 165g/m2 
  • Maksymalna szerokość brytu: 164 cm
  • Rodzaj druku: druk ecosolventowy
  • Czas realizacji: ok 3-5 dni roboczych

 


Naklejka Winylowa 3M™ IJ25 - Tapeta winylowa - samoprzylepna folia matowa renomowanej firmy3M Scotchcal IJ25. Gwarantuje doskonałą trwałość i fotograficzną jakość druku bez względu na nasycenie kolorów. Z powodzeniem stosowana do naklejenia bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwi, lodówki, kafelki w łazience lub kuchni (idealnie wkleja się w fugi), stare tapety itp. Dzięki szaremu spodowi z powodzeniem maskuje kolory powierzchni na którą jest klejona. Technologia 3M™ Controltac™ pozwala na łatwe klejenie z prostym odprowadzeniem nadmiaru powietrza. Tapetę można wielokrotnie odklejać, przeklejać i pozycjonować. Sposób klejenia: na styk (w przypadku tapet z zakładkami - łączyć na zakładkę, którą można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia). Możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie naklejki laminatem Avery® DOL 3000 połysk lub 3100 mat.

  • Cena - 119zł/m2 109zł/m2 
  • Montaż: na sucho 
  • Grubość: 85μm (mic) 
  • Maksymalna szerokość brytu: 134 cm 
  • Rodzaj druku: druk lateksowy
  • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych (maksymalnie 10 dni)

 


Naklejka Winylowa 3M™ IJ40 - samoprzylepna folia matowa renomowanej firmy 3M™ z rozciągliwością do 130%. Gwarantuje doskonałą trwałość i fotograficzną jakość druku bez względu na nasycenie kolorów. Z powodzeniem stosowana do naklejenia bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwi, lodówki, kafelki w łazience lub kuchni (idealnie wleje się w fugi), stare tapety itp. Dzięki szaremu spodowi z powodzeniem maskuje kolory powierzchni, na którą jest klejona. Technologia 3M™ Controltac™ pozwala na łatwe klejenie z prostym odprowadzeniem nadmiaru powietrza. Tapetę można wielokrotnie odklejać, przeklejać i pozycjonować.  Sposób klejenia: polecany na zakładkę, można również kleić na styk (w przypadku tapet z zakładkami - łączyć na zakładkę, którą można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia).

3M™ Controltac™ Print Film 40C-20R to polimeryczna folia średniookresowa do druku cyfrowego, 85 μm (mic). Klej akrylowy, usuwalny szary  typu Comply™. Rozciągliwość 130%. Gwarantuje doskonałą trwałość i jakość druku. Wydruk można  zabezpieczyć dodatkowo laminatem Avery® DOL 3000  połysk lub 3100 mat. Po zalaminowniu naklejka traci rozciągliwość.

  • Cena - 149zł/mb 
  • Gramatura: 175 g/m2
  • Maksymalna szerokość brytu: 100 cm 
  • Rodzaj druku: druk latexowy 
  • Montaż: na sucho
  • Czas realizacji: ok 5 dni roboczych  (maksymalnie 10 dni)

Jak pakujemy fototapety

Gotowe do wysyłki fototapety nawijamy na gilzy (w przypadku dużych wydruków) lub umieszczamy na specjalnych podstawach (małe wydruki). Zabezpieczamy je kilkoma warstwami grubego papieru lateksowego oraz folią ochronną a następnie pakujemy w specjalne kartony/tuby transportowe. Dzięki bezpiecznym opakowaniom możesz mieć pewność, że zakupiony towar dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.