Fototapety Azja ścienne na wymiar | 3D | Chiny, Japonia, Korea | LemonRoom

Fototapety Azja

Szukaj

Fototapety azjatyckie - wspomnienia z podróży po Azji

W tej kategorii znajdziecie różnorodne tapety, obrazy i naklejki przedstawiające jedną z najciekawszych orientalnych kultur na świecie. Magia barw, cuda architektury zapierające dech w piersiach, krajobrazy rozpoznawalne w każdym zakątku globu.

Fototapety Azja to bogate źródło dekoracji pobudzających wyobraźnię, wprowadzające wyjątkowy, orientalny klimat do domu, biura czy egzotycznej restauracji. W  kolekcji Azja mamy dla Was długą listę pomysłów takich jak wielki Mur Chiński, Bambusowy Las w Kioto czy indyjskie stragany z kolorowymi przyprawami. Chłodna kolorystyka fototapet doskonale sprawdzi się w minimalistycznie zaaranżowanym  salonie. W sypialni  nastrojową atmosferę uzyskacie za pomocą efektownej fototapety z lampionami. Fototapeta z krajobrazem 3D sprawdzi się na ścianie w przedpokoju, optycznie powiększając przestrzeń. Pokój nastolatka ozdobiony motywami z mangi i anime - będzie odzwierciedleniem jego zainteresowań. W biurze dodatkową dawkę energii zapewni fototapeta  z widokiem na nowoczesną metropolię tętniącego życiem  Tokio czy Hong Kongu. To wszystko i znacznie więcej, znajdziesz sięgając po nasze fototapety.

Fototapeta GeishaDla koneserów kina Kraju Kwitnącej Wiśni "Wyznania Gejszy" to nieskomplikowana, pięknie ilustrowana historia o miłości. Wielbiciele ekranowego love story na pewno będą ze wszech miar usatysfakcjonowani. Poza egzotyczną scenerią uwagę zwracają piękne kostiumy i wyraziście zarysowane postacie kobiece. Gejsze są mistrzyniami w sztuce konwersacji, tańca, śpiewu i gry na tradycyjnych instrumentach japońskich. Noszą przepiękne stroje a ich makijaż jest niemalże dziełem sztuki.

Kontrastowe i intensywne kolory ożywią każdą ścianę.

Jeśli chcecie cieszyć się pięknymi widokami postawcie na najlepsze jakościowo drukowane w LemonRoom.pl  materiały w 100% bezwonne, bezpieczne dla zdrowia i łatwe w montażu.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl