Fototapety Japonia - Góra Fuji oraz Tokia, Osaka i tradycyjna Japonia | LemonRoom

Fototapety Japonia

Szukaj

Fototapety to świetny sposób na szybkie udekorowanie pokoju ulubionym motywem czy zdjęciem z odległych zakątków kraju. Dzięki nim pomieszczenie od razu zyskuje niepowtarzalny klimat, a domownicy mogą poczuć egzotykę oraz klimat Japonii.

Fototapety Japonia - azjatycki klimat w każdym zakątku świata

Japonia kojarzy się przede wszystkim z kwiatem wiśni, ale to także charakterystyczne, strzeliste budynki, drewniane mosty i moc kolorów. To także czerwone lampiony, bujna roślinność albo pełne barw pejzaże. Dzięki fototapetą można przenieść się w najbardziej egzotyczne miejsca na całym świecie albo zatrzymać widok, który po urlopie został tylko w głowie.

Takie rozwiązanie pozwala wnieść do nudnego wnętrza odrobinę koloru i natury, ale także przemycić do domku na obrzeżach widoki z najwyższych pięter wieżowców, z których można podziwiać centrum największych japońskich miast.

A może ciekawy, wielobarwny kolaż, klasyczna, japońska flaga wschodzącego słońca albo relaksujące swoją zielenią bambusy, które sprawiają, że w każdym pomieszczeniu można poczuć prawdziwe ZEN? Fototapety są doskonałym rozwiązaniem także w biurach, gdzie najważniejszy jest komfort pracowników i odpowiednie warunki do produktywnej pracy. A przecież wiadomo, że w ładnej przestrzeni wszystko robi się z większą radością.

Fototapety z japońskim motywem dostępne w naszym sklepie

Oferujemy Państwu szeroki wybór fototapet, które można dopasować według indywidualnych preferencji. Znajdą tu Państwo zarówno krajobrazy, motywy mostów i drewnianych, strzelistych budynków, charakterystycznych bram Torii, jak i nowoczesne widoki na wieżowce.

Oferujemy także fototapety przedstawiające klasyczne japońskie stroje lub charakterystyczne grafiki, które można oglądać w książkach historycznych. To prawdziwa gratka dla miłośników tradycji i eklektycznych wnętrz.

Kwiaty, lampiony, grafiki, pejzaże i miejska fotografia — do wyboru, do koloru!

Umieść w swoim mieszkaniu, biurze czy pracowni artystycznej zdjęcie pięknie ubranej gejszy, romantyczne parki pełne kwitnących drzew, rwące strumienie i klasyki japońskiej architektury. Fototapety dostępne w Lemonroom są łatwe w montażu i dostosowane nawet do największych wymagań Klientów.

Nasze fototapety pasują do każdego wnętrza i doskonale łączą się ze wszystkimi kolorami ścian. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru mogą być przyklejone zarówno na całą ścianę w salonie, jak i na niewielką zabudowę komina. Kilka prostych kroków wystarczy, aby całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalny klimat.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl