Fototapeta z owocami - pomarańcza, ananasy i jabłka | LemonRoom

Fototapety kuchenne owoce

Szukaj

Fototapeta do kuchni owoce w malowniczych kolorach

W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór fototapet do kuchni w owocowy wzór. W ofercie posiadamy fototapety o różnych rozmiarach, wzorach i kolorystyce. Proponujemy tapety w jabłka, gruszki, ananasy, pomarańcze, wiśnie i w inne owoce. Oferujemy tapety o bardzo dużych wymiarach – o długości maksymalnej 500 cm i wysokości nawet metra. Wszystkie nasze produkty cechują się wysoką jakością wydruku i bogatą kolorystyką. Obraz drukujemy na winylu laminowanym błyszczącym  lub satynowym o gramaturze 190 g/m2, charakteryzującym się wyjątkową trwałością i wodoodpornością. Dzięki temu nasze fototapety do kuchni w owoce są odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia (np. tłuszcz), a także na ciepło i uszkodzenia mechaniczne. Aby jeszcze bardziej urozmaicić dostępną ofertę, proponujemy możliwość dostosowania tapety i wykorzystania jednego z efektów graficznych, m.in. czarno-białego, cold lub sepia.

Dlaczego warto wybrać fototapetę w owoce?

Wybór fototapety do kuchni w owoce pozwoli na ożywienie wnętrza kuchni i stworzenie wyjątkowego klimatu w tym pomieszczeniu. Tapety tego rodzaju sprawiają, że kuchnia nabierze przytulnego wyglądu i wprawi w dobry nastrój wszystkich mieszkańców domu. Fotografie z owocami dodatkowo uzupełnią wiele stylów kuchni. Na przykład jabłka, gruszki czy czereśnie zebrane do wiklinowego kosza wpiszą się wprost idealnie w wystrój urządzony w duchu rustykalnym lub etno. Bardzo duży asortyment fototapet z owocami dostępny w naszym sklepie sprawi, że bez trudu znajdziesz u nas obraz odpowiedni do swojej kuchni.

Fototapety do kuchni owoce – sposób na „owocny” dzień

Wybierając fototapetę do kuchni warto wziąć pod uwagę kilka parametrów. Ważne jest:

1. Stopień narażenia na niekorzystne czynniki.

Miejsce, w którym będzie umieszczona tapeta i stopień narażenia na zabrudzenia, tłuszcz, działanie ciepła i uszkodzenia. Im bliżej kuchenki, zlewu i miejsc przygotowywania posiłku – tym lepiej wybierać tapetę odporną i wytrzymałą. Laminowana tapeta włókninowa o gramaturze 150 jest wyjątkowo odporna na wymienione czynniki i zapewnia jakość obrazu mimo mycia i czyszczenia zabrudzeń powstających w kuchni.

2. Wymiary powierzchni przeznaczonej do oklejenia.

W zależności od wymiarów pomieszczenia i powierzchni, na której ma zostać wyeksponowana fototapeta kuchenna w owoce należy wybrać zarówno wzór, jak i wymiary okładziny. Jeśli chodzi o wymiary fototapety, to jedna rolka może mieć nawet 100cm wysokości oraz od 50 do 100 metrów długości.  
Warto również wspomnieć, że tapety do kuchni, które mają być montowane między szafkami a blatem drukujemy w jednym pasie, po to by uniknąć niepotrzebnych łączeń

3. Styl dominujący w pomieszczeniu.

W ofercie jest ogromny wybór fototapet. Owoce to jeden z najczęściej wybieranych motywów do zdobienia pomieszczenia, w którym przygotowuje się i jada posiłki.

Inne do wnętrza w stylu nowoczesnym; tu pasują np. pojedyncze owoce lub ich części w skali makro. Taki wzór ma interesujący aspekt artystyczny wydobywając piękno natury z produktów, które są dostępne na co dzień. Jest to odbiciem trendu wnętrzarskiego bazującego na uważności i dostrzeganiu piękna w naturze. Tradycyjnie urządzone pomieszczenie dobrze wzbogacić o fototapety kuchenne w owocowy wzór bazujący na polskich jabłkach, gruszkach, śliwkach, czy wiśniach. Kuchnie w stylu włoskim możemy ozdobić owocami południowymi tj., mandarynki czy pomarańcze oraz kompozycjami tych owoców.

4. Sposób wykończenia i efekty graficzne.

Laminowana tapeta włókninowa występuje w wersji błyszczącej i matowej. Wzory produkowane są w kolorze, w wersji black and white, cold lub sepia.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl