Fototapety miłość - o miłości, dla zakochanych, romantyczne | LemonRoom

Fototapety Miłość

Szukaj

Fototapety dla zakochanych

Nowoczesna, stylowa przestrzeń mieszkania,  domu, nie może obyć się bez oryginalnych dekoracji ściennych, dopasowanych co do centymetra. W kolekcji sklepu internetowego LemonRoom.pl znajdziesz idealną tapetę do aranżacji swojej sypialni, salonu czy kuchni i w prosty sposób odmienisz  wnętrze. Oryginalna tapeta, obraz czy naklejka, nada pomieszczeniu charakter i optycznie powiększy przestrzeń. Bogata oferta fototapet w kolekcji Miłość pomoże w stworzeniu wyjątkowej atmosfery. We właściwie zaaranżowanej sypialni rozpali zmysły do czerwoności. 

Tapet, obraz, plakat lub naklejka z motywem miłosnym jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu czy walentynek. Zespół LemonRoom.pl  pomoże przygotować jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Wydruk z własnej fotografii to świetny sposób na upamiętnienie ważnych chwil, np. ślubu, chrztu, pierwszych urodzin dziecka czy też wspólnych rodzinnych wakacji. W sklepie LemonRoom.pl oferujemy możliwość wykonania dowolnej fototapety ze zdjęcia o różnym przeznaczeniu – nie tylko na ścianę pokoju, ale również do kuchni oraz jako naklejki na meble i drzwi. Ekologicznie i bezpiecznie materiały, możemy polecić do pokoju Twoich dzieci.

Aby zrealizować zamówienie, należy wysłać do nas przez specjalny formularz wybrane zdjęcie (formularz dostępny tutaj), na podstawie którego wykonamy dla Ciebie wydruk. Należy pamiętać, żeby fotografia była w jak najwyższej rozdzielczości, rozszerzeniu .jpg i posiadała wymiary przynajmniej 1920 x 1280 px. Kolejnym etapem jest wybór podkładu, na który mamy nanieść obraz. Może to być fototapeta standardowa, typu vintage, zmywalna, winylowa, LemonStick oraz WaterUp.

Do wyboru pozostaje również niezwykle prosty  w przypadku tapety  rodzaj montażu z  pasów o szerokości od 100  do 160 cm.  – tzw. zamontowanie „na zakładkę” (polegające na nachodzeniu się jednej części fototapety ze zdjęcia na drugą) lub też „krawędź w krawędź” (czyli na styk) i ewentualne dodatkowe efekty graficzne, takie jak kolor czarno-biały, sepia lub cold.

Zapewniamy szybką realizację usługi oraz błyskawiczną dostawę pod wskazany adres. W swej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i materiały, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wydruku i papieru, na którym ten druk jest wykonany.

Bliska naszym sercom kolekcja powstała dla miłośników nowoczesnego designu szukających wyszukanego, pobudzającego wyobraźnię wzornictwa.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl