Fototapety z napojami - kawa i herbata - do lokalu lub klubu | LemonRoom

Fototapety kuchenne napoje

Szukaj

Stylowa fototapeta do kuchni z kawą

Jesteś miłośnikiem kawy? Wykorzystaj ten motyw w swojej kuchni i nadaj jej wyjątkowy klimat. W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór fototapet z kawą (zarówno filiżanek z tym napojem, jak i z ziarnami kawy), dzięki czemu każdy znajdzie fototapetę dopasowaną do swojego gustu oraz wyposażenia mieszkania. Nasze fototapety do kuchni w kawowy wzór cechują się wyjątkową wytrzymałością i estetycznym wykończeniem. Wykonane zostały z błyszczącego oraz satynowego winylu laminowanego o wysokiej gramaturze (aż 190 g/m2). Materiał charakteryzuje się trwałością, wyjątkowym odwzorowaniem barw oraz estetycznym wykończeniem. Proponujemy fototapety o wymiarach nawet kilkaset centymetrów, dzięki czemu znajdą one swe zastosowanie w pomieszczeniach o niemal dowolnej szerokości lub wysokości. Fototapety drukujemy w jednym pasie do wysokości 100cm, a wyższe można montować na dwa sposoby – krawędź w krawędź (na styk) lub też na zakładkę (części fototapety nachodzą na siebie).

Fototapety z ziarnami lub też filiżankami kawy sprawdzą się nie tylko w domowej kuchni, ale także w innego rodzaju pomieszczeniach i w miejscach publicznych. Będą znakomitym elementem aranżacji kawiarni, restauracji czy cukierni. Fototapety do kuchni z kawą posiadają duży potencjał dekoracyjny. Sprawią, że każda przestrzeń nabierze stylowego i przytulnego wyglądu. Jeśli więc poszukujesz stylowej, eleganckiej fototapety z motywem kawy, zapraszamy do przejrzenia naszego niezwykle bogatego asortymentu i wyboru wyjątkowego obrazu.

Fototapety kuchenne – napoje.

W tej grupie tematycznej wzorów tapet przeważa oczywiście najbardziej fotogeniczna kawa, często w połączeniu z porannym rogalikiem albo ciasteczkiem, ale do wyboru mamy również herbatę, soki i wysokogatunkowe alkohole tj. whisky, które powodują klimat weekendowego lub świątecznego luzu.

Poranek pełen energii? – Fototapety kuchenne z kawą!

Fototapety kuchenne z napojami to klasyka wystroju tego pomieszczenia. Spojrzenie zaspanymi oczami na parujące na ścianie cappuccino czy espresso to szansa na lepszy początek dnia. To wsparcie w oczekiwaniu na oryginał z domowego ekspresu stawiający na nogi zarówno ranne ptaszki jak i nocne sowy. Ciepłe, naturalne kolory fototapet z ziarnami albo napojem w pięknym kubeczku lub filiżance pasują do każdego stylu kuchni.

Jak montować fototapetę kuchenną z napojami?

Ten typ okładziny ściennej produkowany jest w rolkach o wysokości 100 cm i długości do 100 metrów.

Fototapety z kawą to wyjątkowa jakość i wytrzymałość, spełniająca warunki tak wymagającego pomieszczenia, jakim jest kuchnia. Laminowana tapeta włókninowa o gramaturze 150 g/m² kuchni cechuje się wyjątkową wytrzymałością na mycie i czyszczenie konieczne w strefie przygotowywania posiłków. Piękne, artystyczne zdjęcia chroni laminat występujący w dwóch rodzajach wykończeń: matowym i błyszczącym. Wybieramy rodzaj w zależności od rodzaju oczekiwanego efektu oraz czasu, jaki planujemy poświęcać pielęgnacji kuchni. Błyszczący jest bardziej efektowny, matowy bardziej praktyczny.

Nie tylko dla domu – fototapety z kawą w restauracji i kawiarni

Ten typ wzoru jest doskonałym, naturalnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza kawiarni, cukierni lub restauracji. Tematycznie dopasowany, wywołujący odpowiedni nastrój relaksu i odprężenia. Szczególnie często w tym celu używa się minimalistycznych wzorów powtarzających się małych elementów (np. ziaren kawy) na jednolitym tle wprowadzając element ładu i harmonii charakterystyczny dla filozofii slow life. Chętnie stosowane są również tapety prezentujące wszelkie typy kaw od latte po lungo jako swoista prezentacja oferty.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl