Fototapety dmuchawce ścienne na wymiar | 3D | LemonRoom

Fototapety Dmuchawce

Szukaj

Fototapety z dmuchawcami

Motyw dmuchawca jest jednym z tych nostalgicznych, refleksyjnych, przenoszących nas w czasy beztroskiego dzieciństwa. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu próbował zdmuchnąć nasiona tego kwiatu i obserwował jak delikatnie unoszą się one na wietrze, odlatują w dal. Delikatny motyw dmuchawca nadaje lekkości wnętrzu w swoim charakterze nawiązuje do czasów wesołych zabaw w ogrodzie, na łące na wsi, kojarzy się z pięknem i delikatnością przyrody. Dmuchawiec jest niezwykle ulotny, a zatrzymany kadr z motywem dmuchawca na ścianie przyniesie oglądającemu spokój, ukojenie i radość. Ten niezwykły, można powiedzieć wręcz ascetyczny motyw, nada wnętrzu niezwykłego uroku. Dmuchawiec jest najlepszym dowodem na to, że w zwyczajności i prostocie można odnaleźć największe piękno. Fototapeta z motywem dmuchawca to dobry wybór do każdego typu wnętrza, sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni jak i łazience. Możecie wybierać spośród wielu propozycji fototapet, nam najbardziej podobają się jednak dmuchawce w wersji makro.

Doskonałym sposobem na stworzenie romantycznego, a zarazem również i eleganckiego wnętrza, są fototapety dmuchawce. Wykorzystując ten motyw jesteśmy w stanie w oka mgnieniu przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa. W końcu każdy z nas jak był dzieckiem pewnie nie raz miał okazję zdmuchnąć nasiona tego kwiatu, obserwując przy tym jak delikatnie unoszą się na wietrze, a następnie odlatują w dal. Dla większości z nas była to jedna z zabaw podczas rodzinnych spacerów.

Fototapeta dmuchawce na wymiar - LemonRoom

Fototapety dmuchawce ze względu na swój nostalgiczny i refleksyjny charakter, zaliczane są do grona jednych z najbardziej subtelnych dekoracji, dzięki którym do niejednego pomieszczenia wprowadzimy odrobinę lekkości i delikatności. Pozwolą nam na nowo obudzić dziecięcą radość, dając tym samym możliwość poczucia się zarówno swobodnym, jak i wolnym jak ptak. W końcu warto jest pamiętać, że nasiona dmuchawca swoją symboliką nawiązują do otwartego umysłu, nieograniczonych możliwości, wewnętrznej wolności, siły przetrwania oraz szczęścia. Kojarzone są również z pięknem i delikatnością przyrody. Z powodzeniem można je także zaliczyć do grona jednych z bardziej kojących, a zarazem uniwersalnych widoków, który praktycznie każdej osobie przypadnie do gustu. Dzięki wykorzystaniu tego motywu w pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy mówimy w tym momencie o salonie, sypialni, a nawet gabinecie i to nie tylko tym domowym, jesteśmy w stanie nadać wnętrzu niezwykłego uroku.

Fototapeta dmuchawce 3D

Fototapety dmuchawce występują w wielu wariantach, w których możemy liczyć na naturalne fotografie, które odwzorowują te pełne wdzięku i ulotności kwiaty, jak również na szereg wariacji artystycznych na ich temat. W ten sposób możemy zdecydować się zarówno na fototapety, które będą przedstawiały dmuchawce w pełnej krasie, jeszcze przed ich zdmuchnięciem, kwiaty z osadzonymi na nasionach kroplami rosy, jak i z owocami obrywanymi przez wiatr. Wariant, na który się zdecydujemy, w głównej mierze uzależniony jest od naszych indywidualnych potrzeb i gustów, ponieważ w tym motywie nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń.

Z kolei wielość i różnorodność dostępnych barw, na które możemy liczyć w przypadku fototapet z wykorzystaniem motywu dmuchawców, daje możliwość ich idealnego dopasowania do kolorystyki mebli oraz akcesoriów, znajdujących się we wnętrzu. Również w zakresie rozmiaru takiej fototapety, jesteśmy w stanie dostosować ją do konkretnych oczekiwań. Poza tym są one doskonały sposobem nie tylko na odmianę niejednego pomieszczenia, ale także na zakrycie drobnych niedoskonałości ścian.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl