Bezpieczeństwo - LemonRoom

 Bezpieczeństwo w sklepie internetowym LemonRoom.pl

1. Zasady ogólne 
 • Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowego LemonRoom.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.
 • Informacje jakie sklep otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, i są przez sklep internetowy LemonRoom.pl wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami.  Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).
 • Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Użytkownika i gwarantują mu całkowitą anonimowość.
2. Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych
 • Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego LemonRoom.pl
 • Zamawiając produkty w sklepie internetowym LemonRoom.pl Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę LemonRoom Adam Kłodziński podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru.
 • Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim.
 • Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym LemonRoom.pl przysługuje prawo do wglądu do podanych danych osobowych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.
3. Bezpieczne płatności on-line w sklepie internetowym LemonRoom.pl
 • Płatności online w sklepie internetowym LemonRoom.pl są dokonywane za pośrednictwem PayU S.A., który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy Platnosci.pl.
 •  Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w PayU S.A. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom sklepów internetowych, zapewniany przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji – 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer).
 • System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego, i co równie ważne, nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.
 • Zabezpieczenie transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, klient loguje się bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl