Fototapety do jadalni | LemonRoom

Fototapety do jadalni

Szukaj

Jadalnia jest szczególnym miejscem w życiu każdej rodziny. Spotykamy się w niej, by razem z bliskimi spożywać posiłki, rozmawiać o codziennych wydarzeniach i doświadczeniach. W świąteczne dni zasiadamy do wspólnych biesiad, zapraszamy gości. Cieszymy się wspólnym towarzystwem. Dlatego warto podkreślić rodzinny charakter tej przestrzeni stosowną dekoracją. W tej roli najlepiej sprawdzi się starannie dobrana fototapeta do jadalni.

Wybór właściwego motywu będzie wymagać od nas dopasowania go do wielu zmiennych.

Idealna fototapeta do jadalni ma:
    • zdobić wnętrze,
    • nadawać przestrzeni przytulny, rodzinny charakter,
    • sprzyjać dobremu apetytowi,
    • kolorystycznie pasować do ścian i mebli,
    • oddzielać przestrzeń jadalni od salonu lub kuchni.

Wśród zebranych tutaj tysięcy motywów z pewnością odnajdziesz ten wyjątkowy, ulubiony wzór. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o podkreśleniu designu i charakteru wnętrza Twojego domu:
- abstrakcyjne wzory najlepiej zaprezentują się w przestrzeniach, gdzie do wystroju wnętrza zastosowano jeden lub dwa kolory,
- motywy z kwiatami, zwierzętami i ludźmi ożywią każde wnętrze – w pewnym sensie będą Ci wręcz dotrzymywać towarzystwa,
- tapety w stylu retro nadadzą jadalni ciepłego charakteru i wpasują się w eklektycznie urządzone wnętrza,
- motywy z kolorem czerwonym będą działać pobudzająco na układ nerwowy. Warto zatem wybrać te, na których występuje on w ilości umiarkowanej. Idealne będą fotografie z malinami, truskawkami, pomidorami i arbuzami, paprykami, a może nawet z tortem z wisienką!
- fototapeta jadalnia z kolorem żółtym lub pomarańczowym stworzy przyjemną atmosferę pobudzającą apetyt,
- kolor zielony wprowadzi poczucie harmonii i komfortu. Ma właściwości relaksujące i kojące, dlatego duża ilość zieleni idealnie wpisze się we wnętrze biurowej stołówki.

Tapety do jadalni nie tylko w domu

Fototapety, które umilają nam czas spędzony na spożywaniu posiłków, świetnie sprawdzą się również w przestrzeniach publicznych tj. stołówki w przedszkolach, szkołach lub biurach. Nadadzą tym wnętrzom przytulną i domową atmosferę.
Powiększenie małych przestrzeni – fototapety 3D do jadalni

W mieszkaniach o małym metrażu dobrym rozwiązaniem będzie wizualne powiększenie powierzchni. Do idealnie nadają się tapety z efektem 3D, które optycznie poszerzą przestrzeń niewielkiej jadalni i nadadzą jej głębię.

Co więcej, zastosowanie tego rodzaju tapety to świetny sposób na zamaskowanie wszelkich defektów na ścianie. Można nimi ukryć przeróżne niepożądane krzywizny i wgłębienia. Jednak ważne, aby dobrać odpowiedni obraz do rodzaju nierówności.

Wizualne oddzielenie kuchni jadalni

W pomieszczeniach, które jednocześnie pełnią funkcję kuchni i jadalni można dokonać wizualnego oddzielenia strefy przygotowywania posiłków od strefy ich spożywania. W takim przypadku za pomocą fototapety możesz odciąć przestrzeń mebli kuchennych od przestrzeni w pobliżu stołu, dekorując ją w całości tapetą lub skupić się tylko na części kuchennej.

Fototapety do kuchni również spełnią tu swoje zadanie estetycznego i funkcjonalnego elementu wystroju wnętrza. Wystarczy wśród zgromadzonych tu motywów odnaleźć ten, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl