Fototapety dla dziecka ze zwierzętami | LemonRoom

Fototapety do pokoju dziecka z motywem zwierzęcym

Szukaj

Fototapety ze zwierzętami do pokoju dziecka

Przygotowana na wymiar, designerska fototapeta 3D ze zwierzętami jest wręcz idealna do pokoju twojego dziecka, które interesuje się zarówno florą jak i fauną! Fototapeta 3D optycznie powiększy, odświeży i ozdobi wnętrze pokoiku Twojej pociechy. Przedszkole, świetlica czy sala zabaw to również miejsca, które idealnie nadają się dla naszej tapety, a dzięki odpowiednio dobranej fototapecie zamieni się w niezwykle oryginalny i inspirujący świat pobudzającyc ciekawość i kreatywność maluchów. Najwyższej jakości bezpieczny atestowany wydruk w pokoju chłopca lub dziewczynki pobudzi kreatywność i wyobraźnie. Właściwe zaaranżowany dziecięcy zakątek bawi, uczy i fascynuje. Atrakcyjna cenowo fototapeta dla dzieci ze zwierzętami przyklejona na jedną ścianę lub jej fragment pozwoli  na szybką metamorfozę wnętrza bez kosztownego remontu. Kolekcja sklepu internetowego LemonRoom.pl pełna tanich dekoracji ściennych.

Fototapety to forma dekoracji ściennych, za pomocą których możemy doskonale urozmaicić wnętrze mieszkania lub domu. Oferowanych jest bardzo wiele ciekawych możliwości aranżacji, co powoduje, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty przeznaczone dla dzieci stanowią oddzielną kategorię. Wśród nich coraz bardziej popularne są fototapety ze zwierzętami.Nowoczesne wzornictwo i materiały

Dostępne fototapety wyróżniają się atrakcyjnymi i nietypowymi wzorami. Można je zamówić w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Są wykonywane z ekologicznych i równocześnie atrakcyjnie prezentujących się materiałów. Standardowe fototapety satynowe mają powierzchnię o delikatnym połysku, co pomaga osiągać fotorealistyczne efekty obrazów. Można je bardzo wygodnie czyścić — za pomocą miękkiej szmatki.

Dla pomieszczeń, gdzie wymagana jest zwiększona odporność, zalecane są fototapety zmywalne. Natomiast jeśli dysponujemy pomieszczeniem o nieregularnej strukturze ścian, najlepiej zastosować produkty winylowe, które maskują drobne niedoskonałości powierzchni.

Możliwość wielokrotnego użytku

Oddzielną możliwością jest zamówienie fototapety z materiału tekstylnego umożliwiającego wielokrotne przyklejanie. Jest on odporny na zagniecenia i rozdarcia, dlatego fototapetę można wielokrotnie przenosić z miejsca na miejsce. Nie uszkodzimy również ściany, bo produkt jest wyposażony w klej niepozostawiający żadnych śladów. Jest to jedna z najciekawszych możliwości bardzo szybkiej i łatwej zmiany aranżacji pomieszczenia.

Nietypowe kształty

Fototapety ze zwierzętami 3D będą perfekcyjne do pokoju dziecka. Mogą skutecznie rozbudzić zainteresowanie fauną i florą, jak również stale uwrażliwiać na piękno natury. Fototapety pomogą w aranżacji pomieszczenia, szczególnie jeśli mamy do czynienia z nietypowym kształtem. Jeśli ściana posiada dużą krzywiznę, istnieje możliwość zamówienia fototapety wyposażonej w specjalną zakładkę przeznaczoną do podwójnego cięcia. W ten sposób można optycznie powiększyć pomieszczenie oraz odświeżyć je, bez potrzeby ponoszenia dużych kosztów.Ciekawe i funkcjonalne wzory

Oferowane motywy zwierzęce można dostosować do pomieszczeń o różnych powierzchniach. Małe powtarzalne wzory będą doskonałe do wypełnienia mniejszych pokoi, a duże kształty z wieloma szczegółami będą szczególnie inspirujące w ulubionych kąciku przeznaczonym do zabawy lub w pobliżu łóżka.Zabawa i edukacja.

Pamiętajmy, że odpowiednio rozplanowana i zorganizowana przestrzeń ma nie tylko walory estetyczne. Może bawić i uczyć nasze dziecko, szczególnie jeśli obraz jest związany z aktualnymi zainteresowaniami malucha. Dostępne fototapety ze zwierzętami do pokoju dziecka mogą skutecznie pobudzić wyobraźnię. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprawi, że zarówno chłopcy, jak i dziewczynki staną się przyszłymi fanami nauki i sztuki.Nie tylko do pokoju dziecka

Atrakcyjne fototapety ze zwierzętami mogą znaleźć swoje zastosowanie także w innych pomieszczeniach, na przykład w salonie lub kuchni. Wspólne przygotowywanie i spożywanie posiłków można podkreślić specjalnie przygotowywanymi miejscami, zarówno dla naszych bliskich, jak i zapraszanych gości.

Fototapety ze zwierzętami będą bardzo dobrze pasować do pokoju naszej pociechy, niezależnie od kompozycji przyjętych w mieszkaniu. Obraz na fototapecie 3D pobudzi kreatywność malucha i sprawi, że przebywanie w pokoju stanie się prawdziwą przygodą. Może być to element atrakcyjnych zabaw i źródło wielu radości.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl