LemonRoom | LemonRoom

Naklejki motoryzacja

Szukaj

Naklejki motoryzacyjne

Naklejki w kolekcji motoryzacja to najwyższej jakości druk przygotowany na wymiar. W sklepie internetowym LemonRoom.pl znajdziecie atestowane  produkty przedstawiające słynne żółte nowojorskie taksówki, zabytkowe samochody rodem z Kuby, motocykle, samoloty, pociągi oraz inne stare i nowe pojazdy.

Naklejka na meble, fronty szafy czy drzwi to doskonały pomysł na nowoczesną dekorację. Wydruki ścienne z motoryzacją to doskonały sposób na podkreślenia oryginalnego stylu  restauracji, pubu, warsztatu samochodowego czy  stacji paliw. Bezpieczny ekologiczny wydruk doskonale sprawdzi się w przedpokoju, salonie czy pokoju nastolatka. Wielbiciele stylu retro docenią czarno białe zdjęcia widniejące na ścianach stylowego Barber Shopu czy przydrożnego baru.
Dzięki naklejce każda gładka powierzchnia zyska zupełnie nowe oblicze i niepowtarzalny charakter.
Prosty i szybki montaż naklejanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Trwałe i wyraziste kolory nadadzą wnętrzu dynamiki. Ciekawe wzory doceni każdy pasjonat motoryzacji.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl