Fototapety na klatkę schodową | LemonRoom

Fototapety na klatkę schodową

Szukaj

Klatka schodowa nie musi wyglądać szaro i nieciekawie. Można ją ozdobić przy pomocy atrakcyjnej fototapety. Wysokiej jakości dekoracje pozwolą stworzyć niepowtarzalny klimat i podkreślić wyjątkową aranżację każdego nowoczesnego domu.

Spójny wystrój w całym domu

Za pomocą fototapety na klatkę schodową możliwe jest stworzenie niezwykle oryginalnego wystroju wnętrza. Zastosowany wzór można połączyć ze stylem innych elementów wyposażenia, dzięki czemu przyciągniemy uwagę zaproszonych gości. Wspaniała dekoracja ścienna zostanie w ich pamięci na długi czas.
Podkreślenie stylu aranżacji

Fototapety na klatkę schodową są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Zawierają różnorodne wzory, za pomocą których można podkreślić zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny styl aranżacji wnętrza. Duży wybór pozwala łatwo dopasować motyw fototapety do wystroju domu. Spójny styl ścian i dodatków będzie wyróżniać się na tle innych, zwykle szarych, klatek schodowych.

Trwałość i atrakcyjny wygląd

Dostępne fototapety produkowane są z materiału zapewniającego doskonały poziom odwzorowania barw. Ponadto jest on w dużym stopniu odporny na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu fototapeta może służyć przez długi czas bez potrzeby wymiany i ciągle będzie wyglądać elegancko.

Optyczne powiększenie wnętrza

Za pomocą fototapety na klatkę schodową można spowodować optyczne powiększenie wnętrza. Warto w tym celu wybierać jasne barwy oraz stosunkowo małe wzory.
Doskonałym rozwiązaniem jest także wybór fototapety zawierającej malowniczy widok na otwartą przestrzeń, na przykład, górskie krajobrazy lub wyjście na molo nad morzem. Obraz z uciekającą w głąb perspektywą spowoduje wrażenie, że ściana pokryta fototapetą nie kończy się wraz z jej naturalną powierzchnią.

Dobry wybór do każdego domu

Szeroki wybór fototapet powoduje, że każdy znajdzie odpowiedni wzór dla potrzeb swojego domu. Fototapeta może być głównym elementem wnętrza lub komponować się z wyposażeniem. W ten sposób klatka schodowa zostanie udekorowana atrakcyjnym wzorem, który zmieni wygląd domu w niepowtarzalny sposób.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl