Fototapety kobieta ART - artystyczne przedstawienie kobiety | LemonRoom

Fototapety Kobieta Art

Szukaj

Fototapety nowoczesne z kobiecą twarzą

Kobiety od zawsze były i będą jedną z najczęstszych inspiracji dla artystów. Kobieta Art to nietuzinkowa, zmysłowa, pełna barw i tajemniczości kolekcja przedstawiająca kobiety w akwarelach. Grafiki z kolekcji idealnie sprawdzą się jako fototapety do salonu, fototapety do sypialni, jak również plakaty i obrazy na ścianę. W technice malowania akwarelą praktycznie nie używa się białej farby. Chcąc uzyskać efekt bieli malarz używa płynu maskującego, „werniksu”, którym przed rozpoczęciem właściwego malowania pokrywa wybrany obszar obrazu. Werniks po wyschnięciu zmienia się w gumę, zabezpieczając tym samym papier przed wchłanianiem wody. Akwarelato to nic innego jak malowanie wodą z dodatkiem pigmentu. Obrazy malowane tą techniką są zwiewne i delikatne, oraz pozbawione szczegółów i detali, zwykle utrzymane są w tonacji pastelowej. Technika akwareli świetnie nadaje się do malowania pejzaży i zwiewnych portretów, takich jak w kolekcji Kobieta Art.

Motyw człowieka przewija się w malarstwie już od zamierzchłym czasów. Ludzie chętnie umieszczali siebie na ścianach jaskiń, a potem na płótnie. Dziś za to pojawiają się fototapety kobiety. Można w nich zawrzeć ruch, piękno i niebanalną formę.

Fototapety z ludźmi

Taka fototapeta winylowa będzie oryginalną ozdobą do salonu czy sypialni. Szczególnie gdy znudziły nam się motywy roślinne, pejzaże i abstrakcje. Warto wtedy postawić na portrety, tapety przedstawione w intrygujący sposób, np. gdy włosy zmieniają się w ptaki.
Zależnie od wyboru można zdecydować się na fototapety kobiety, które będą przedstawiać emocje, zmysłowość po energię. Takie obrazy dodatkowo sprawiają, że każde wnętrze stanie się taką prywatną galerią sztuki. Warto też się decydować na ciekawe, kreatywne tapety.

Fototapety z kobietami

W okresie nastoletnim chętnie obwieszamy pokój plakatami z ulubionymi aktorami, piosenkarzami i innymi idolami. Jednak z czasem ta fascynacja zanika, a nam zależy na bardziej oryginalnych rozwiązaniach. I tu przydaje się fototapeta kobieta.
Może zdecydować się na tapety w odcieniach monochromatycznych, sepii lub kolorowych. Idealnie wkomponują się w wystrój każdej sypialni i salonu. Mogą przedstawiać kobiety w ruchu, podczas pracy, pasji lub uchwycone w ułamku sekundy w najpiękniejszym momencie. Sporą popularnością cieszą się obrazy niebanalne, z wykorzystaniem ciekawych dodatków, które podkreślą piękno kobiety.

Fototapety z kobietą

Widać zatem, że fototapeta kobieta może wpasować się w każdy styl. Zależnie od potrzeb można wybierać inne kolory, formy, co pozwoli na jeszcze lepsze zaaranżowanie danego pomieszczenia. Takie tapety są bardzo charakterystyczne, zróżnicowane i możliwe do dopasowania do każdego pomieszczenia.

Możemy zdecydować się na bardziej spokojne obrazy, które ukoją i pomogą spokojnie zasnąć. Mamy do wyboru również fototapety pełne energii, które zachęcą do działania, pobudzą i świetnie pasują do sypialni czy gabinetu.
Poza tym fototapety pozwalają na łatwe ukrycie mankamentów ściany jak nierówności czy odpryski farby. Dlatego warto się też na nie decydować, gdy nie mamy funduszy i czasu na przeprowadzenie kosztownego remontu. Tapety są bowiem dostępne w atrakcyjnych cenach, a przy tym montaż nie sprawia problemu.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl