Fototapety kulki 3D | LemonRoom

Fototapety Kulki 3D

Szukaj

Fototapety Kulki 3D

Ciekawe, przestrzenne, trójwymiarowe, samoprzylepne naklejki i fototapety 3D kulki. Nieszablonowa dekoracja ścienna abstrakcyjne kulki, dzięki złudzeniu optycznemu tworzy nowoczesną przestrzeń z charakterem powiększając wnętrze. Już dziś wybierz swój wzór i zamów przygotowaną na wymiar‎ przez grafika naklejkę, naklejkę odwrotną pod szkło,  tapetę, fototapetę 3d kule. Wysokiej jakości włókninowa, laminowana, zmywalna fototapeta, naklejka 3d zabezpieczy ścianę, pozwoli utrzymać ład i porządek. Kolorowy, czarno-biały, trwały, odporny na uszkodzenia wydruk z motywem kulek na zamówienie na ścianie, drzwiach, frontach mebli, szkle w kuchni, jadalni, salonie czy łazience. Dzięki modnej naklejce dekoracyjnej w połysku, macie, odmienisz wnętrze domu, mieszkania, biura, baru czy restauracji.
Unikalna kolekcja sklepu internetowego LemonRoom.pl pełna ekskluzywnych zdjęć 3D przygotowanych na miarę dla wymagających klientów. Profesjonalne wykonanie pozwoli stworzyć wyjątkowy projekt obrazu na ścianie w dowolnym rozmiarze. Ekologiczny, certyfikowany wydruk, nowoczesne materiały, technologie gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Atrakcyjna cena, szybka dostawa zamówień kurierem w 24h pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych do wystrój wnętrz. Z nami zaplanujesz i przeprowadzisz udany remont.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl