Fototapety kulki 3D | LemonRoom

Fototapety Kulki 3D

Szukaj

Fototapety 3D Kulki

Ciekawe, przestrzenne, trójwymiarowe, samoprzylepne naklejki i fototapety 3D kulki. Nieszablonowa dekoracja ścienna abstrakcyjne kulki, dzięki złudzeniu optycznemu tworzy nowoczesną przestrzeń z charakterem powiększając wnętrze. Już dziś wybierz swój wzór i zamów przygotowaną na wymiar‎ przez grafika naklejkę, naklejkę odwrotną pod szkło,  tapetę, fototapetę 3d kule. Wysokiej jakości włókninowa, laminowana, zmywalna fototapeta, naklejka 3d zabezpieczy ścianę, pozwoli utrzymać ład i porządek. Kolorowy, czarno-biały, trwały, odporny na uszkodzenia wydruk z motywem kulek na zamówienie na ścianie, drzwiach, frontach mebli, szkle w kuchni, jadalni, salonie czy łazience. Dzięki modnej naklejce dekoracyjnej w połysku, macie, odmienisz wnętrze domu, mieszkania, biura, baru czy restauracji.
Unikalna kolekcja sklepu internetowego LemonRoom.pl pełna ekskluzywnych zdjęć 3D przygotowanych na miarę dla wymagających klientów. Profesjonalne wykonanie pozwoli stworzyć wyjątkowy projekt obrazu na ścianie w dowolnym rozmiarze. Ekologiczny, certyfikowany wydruk, nowoczesne materiały, technologie gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Atrakcyjna cena, szybka dostawa zamówień kurierem w 24h pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych do wystrój wnętrz. Z nami zaplanujesz i przeprowadzisz udany remont.

Myli się ten, kto sądzi, że motywy geometryczne w aranżacji pomieszczenia nie mogą już niczym zaskoczyć. Już od przynajmniej kilku lat rosnącą popularnością cieszą się stylowe modele trójwymiarowe, które nadrukowane na powierzchni tapet tworzą wyjątkowe, aranżacyjne tło. Oferowana przez nas fototapeta 3D kule - w każdym dostępnym wariancie - jest właśnie czymś takim.

Fototapeta kule - wielopłaszczyznowe tło

Cechą szczególną naszych tapet jest ich wielopłaszczyznowa aranżacja. W ich skład (oprócz trójwymiarowych sfer) wchodzi przestrzenne tło, która najczęściej posiada ściśle określone kontury. Dzięki temu zaaranżowana w ten sposób tapeta 3D kule optycznie powiększa pomieszczenie, nadając mu jednocześnie wyjątkowy i niecodzienny charakter. Na efekt ten wpływa również sposób umiejscowienia kul, które niejednokrotnie wydają się unosić w powietrzu.

Złoty, czarny, wielobarwny

Osoba, która po raz pierwszy przegląda naszą ofertę z pewnością zauważy, że jej motywem przewodnim jest wyjątkowa kolorystyka. Trójwymiarowe modele kul mogą być - w zależności od wybranego projektu - białe, czarne, szare, a nawet czerwone, niebieskie, turkusowe i złote. Mało tego! Część z nich jest utrzymana w ciekawej, srebrzysto - lustrzanej tonacji, która do złudzenia przypomina efekt sferycznego odbicia obrazu. Zależność tą widać zwłaszcza na przykładzie sąsiadujących ze sobą kul, które wzajemnie przenikają się swoim lustrzanym odbiciem.

Fototapeta 3D kule - funkcjonalna strona oferty

Cechą szczególną naszej oferty jest nie tylko niekwestionowane piękno fototapet, ale też ich funkcjonalizm i dostosowanie ich do potrzeb wybranych klientów. Każdy z nich może - po wybraniu interesującego wzoru - dostosować swój zakup do własnych oczekiwań. Istnieje możliwość wyboru gotowej fototapety, obrazu, a nawet zoptymalizowania gotowego produktu pod względem jego przeznaczenia (kuchnia, salon, plakat itd.). Istnieje również możliwość doboru produktu finalnego pod kątem sposobu jego mocowania lub też zastosowanego podkładu (standardowy, zmywalny itd.).

Fototapeta kule - dodatkowe parametry

Nasza oferta jest zawsze ukierunkowana na indywidualne potrzeby klienta. Oferujemy m.in. możliwość zdefiniowania indywidualnych wymiarów fototapety, dzięki czemu można ją dostosować do specyfiki wybranego pomieszczenia. Co więcej, fototapeta 3D kule może być też wzbogacona o dodatkowe efekty, takie jak odbicie pionowe, poziome, ukośne itd. Z kolei dzięki zoptymalizowanemu systemowi podglądu, użytkownik może na bieżąco kontrolować ostateczny wygląd wybranego projektu i na tej podstawie dokonać jego zakupu.

Reasumując, dostępne w naszej ofercie fototapety trójwymiarowe to wyjątkowy sposób na wzbogacenie domowej aranżacji. Ich neutralny styl sprawia, że nadają się one do różnych typów aranżacji, w tym do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl