Fototapety grafitti - malowidła ścienne | LemonRoom

Fototapety Graffiti

Szukaj

Fototapety z malowidłami ściennymi

Graffiti to sztuka ulicznych artystów, duch wolności, buntu, abstrakcyjne napisy i kształty przyciągające wzrok. Graffiti jakie dziś znamy i podziwiamy powstały na przełomie lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Nie da się  przejść obok nich obojętnie, nie zauważyć. Barwna, kolorowa dekoracja to doskonały pomysł, aby ożywić i unowocześnić minimalistyczne wnętrze, nadać mu unikalny charakter. Mocny akcent w postaci oryginalnej kolorowej tapety doda stylu i elegancji. 

Szeroki wachlarz wzorów w sklepie internetowym LemonRoom.pl pozwoli dobrać idealny wzór fototapety, obrazu, naklejki. Wyjątkowa dekoracja nada pomieszczeniu unikalny charakter, podkreśli indywidualny styl, rozświetli i ożywi. Fototapeta będzie doskonale wyglądać zarówno w monochromatycznej przestrzeni, jak i wielobarwnym wnętrzu.

Motyw graffiti jest idealny do aranżacji Twojego mieszkania, domu czy baru. Dzięki swojej sztuce, twórcy Street art. mogą wraz z Tobą zamanifestowania swoje poglądy. Prace angielskiego artysty Banksy’ego, są wyjątkowym przykładem sztuki która trafiła wprost z ulicy na salony.

Pomysł na fototapetę do domu

Szukasz pomysłów na dekoracje ścienne? Najlepszą rzeczą z posiadania fototapety jest to, że pozwala stworzyć przestrzeń, która celebruje Ciebie i wszystkie Twoje zainteresowania. Niezależnie od pasji, fototapety graffiti mogą pomóc Twojej osobowości realizować się w całym domu.

Pierwszym krokiem jest wybór swojego projektu. Eksperci w kolorze i wzornictwie stworzyli gamę wzorów na fototapety graffiti inspirowanych do stworzenia idealnych ścian. Następnym krokiem jest wybór jakości papieru fototapety, by mieć pewność, że masz idealną fototapetę do swojego domu, dlatego wybraliśmy kilka rodzajów papieru wykończenia, z których każde oferuje swój niepowtarzalny charakter.

Ostatnim już krokiem jest montaż fototapety graffiti i cieszenie się nim. Każda z naszych fototapet na zamówienie przychodzi w 1 do 4 rolek w zależności od wielkości, każda rolka może być następnie pocięte na łatwe do powieszenia paski i przy użyciu wklej techniki ściany, co może być łatwiejsze. Po wskazówki, porady i więcej informacji o tym, jak powiesić fototapetę, zapraszamy do naszego blogu oraz obejrzenia naszego filmu o tym, jak powiesić fototapetę.

Fototapeta graffiti w nowoczesnym wydaniu.

Podejmujemy wyzwania by wnieść fototapety na wyższy poziom i dajemy Ci najlepszy wybór wspaniałych wzorów, aby pomóc Ci stworzyć przestrzeń, która jest wyjątkowa i osobista dla Ciebie. Etycznie pozyskujemy najwyższej jakości papiery, aby zapewnić żywe wydruki o doskonałej rozdzielczości. Nasze papiery są trwałe i łatwe w montażu. Zapraszamy do zakupów do naszego sklepu internetowego.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl