Fototapety grafitti - malowidła ścienne | LemonRoom

Fototapety Graffiti

Fototapety z malowidłami ściennymi

Graffiti to sztuka ulicznych artystów, duch wolności, buntu, abstrakcyjne napisy i kształty przyciągające wzrok. Graffiti jakie dziś znamy i podziwiamy powstały na przełomie lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Nie da się  przejść obok nich obojętnie, nie zauważyć. Barwna, kolorowa dekoracja to doskonały pomysł, aby ożywić i unowocześnić minimalistyczne wnętrze, nadać mu unikalny charakter. Mocny akcent w postaci oryginalnej kolorowej tapety doda stylu i elegancji. 

Szeroki wachlarz wzorów w sklepie internetowym LemonRoom.pl pozwoli dobrać idealny wzór fototapety, obrazu, naklejki. Wyjątkowa dekoracja nada pomieszczeniu unikalny charakter, podkreśli indywidualny styl, rozświetli i ożywi. Fototapeta będzie doskonale wyglądać zarówno w monochromatycznej przestrzeni, jak i wielobarwnym wnętrzu.

Motyw graffiti jest idealny do aranżacji Twojego mieszkania, domu czy baru. Dzięki swojej sztuce, twórcy Street art. mogą wraz z Tobą zamanifestowania swoje poglądy. Prace angielskiego artysty Banksy’ego, są wyjątkowym przykładem sztuki która trafiła wprost z ulicy na salony.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl