LemonRoom | LemonRoom

Naklejki przestrzenne

Szukaj

Przestrzenne Naklejki na drzwi 

Naklejki przestrzenne pozwalają na stworzenie efektu trójwymiarowości i przestronności. Ogromny wybór kolorystyczny pozwala dopasować motyw do ciekawie zaaranżowanego wnętrza salonu, kuchni, sypialni. Przy użyciu naklejek w prosty tani sposób odświeżysz stare meble optycznie powiększysz przestrzeń i nadasz jej wyrazisty wygląd. Graficzny detal przygotowany na wymiar ożywi twoje biuro, dom, mieszkanie czy restauracje. Wprowadzając powiew nowoczesności, podkreślając charakter miejsca.

Niezależne czy zdecydujecie się na malownicze uliczki, pejzaże, mosty, bujna roślinność czy zabytkowa architekturę najpiękniejszych miast na świecie. Naklejka przestrzenna 3D stworzy wyjątkowy wspaniały klimat w twoim wnętrzu. Doskonale będzie się komponować z  modernistycznymi dodatkami w aranżacji . Ściana czy front szafy zapewni atrakcyjną oprawę stając się pięknym, ciekawym detalem ożywiającym łazienkę czy salon. 

Decydując się na remont biura, domu czy apartamentu pomyśl o zastosowaniu naklejki. Kolekcja przestrzennych motywów pozwala manipulować efektem głębi optycznie powiększając przestrzeń tworząc iluzję pobudzając kreatywność.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl