Ważne informacje - LemonRoom

UWAGA! DPD / UPS w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników nie dostarcza bezpośrednio przesyłek do mieszkań. Konieczne jest wyjście do kuriera by odebrać paczkę. W przypadku braku odbioru, paczka wróci do nadawcy. DPD oprócz śledzenia paczki daje możliwość otrzymania numer telefonu bezpośrednio do kuriera i umówienia szczegółów dostawy.

Poniżej podajemy najważniejsze informacje dotyczące naszych wydruków:

1. W PRZYPADKU NIERÓWNOŚCI ŚCIANY ZALECA SIĘ ZAMÓWIENIE WYDRUKU FOTOTAPETY NA ZAKŁADKĘ. REKOMENDUJEMY RÓWNIEŻ DODANIE ZAPASU DO WYMIARÓW.

2. Maksymalna możliwa szerokość zadruku wynosi od 100cm do 150cm w zależności od materiału. Jeśli jeden  wymiar przekracza maksymalną szerokość, fototapeta zostanie podzielona na równe pasy - bryty, z dokładnością do +/- 1-2mm. Szerokość ostateczna brytów jest ustalana na etapie produkcji, z uwzględnieniem jak najmniejszego odpadu materiału.

3. Ewentualne różnice w barwach i odcieniach obrazów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitora. Na różnych monitorach, obrazy mogą wyglądać inaczej (nasycenie barw, jasność lub odcienie). Wydruk wychodzi zawsze trochę ciemniejszy od podglądu na monitorze, który podświetla zdjęcie od spodu. W celu dokładnego sprawdzenia kolorystyki wydruku można zamówić wydruk próbny z wybranym wzorem.

4. Jeśli chcesz sprawdzić jakość zdjęcia przed zamówieniem, możesz przesłać do nas e-mail na kontakt@lemonroom.pl z nr lub linkiem do zdjęcia oraz docelowymi wymiarami a my prześlemy podgląd fragmentu w skali 1:1. Fragment możesz zamówić w formie próbki wydruku dla sprawdzenia jakości i kolorystyki w cenie 15zł + koszt zdjęcia z naszej bazy (30zł) + koszt wysyłki.

5. Po otrzymaniu przesyłki sprawdź zawartość przy kurierze i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, koniecznie spisz protokół szkody. Bez spisanego protokołu ewentualne reklamacje uszkodzeń mechanicznych niestety nie będą rozpatrywane.

6. Fototapety/naklejki należy wyjmować z opakowania bardzo ostrożnie (w przypadku kartonów poziomo, po jego przecięciu wzdłuż) uważając, aby nie zgnieść zwiniętego materiału.

7. Przed przystąpieniem do klejenia należy bezwzględnie sprawdzić stan fototapety. Po montażu ewentualne reklamacje nie będą rozpatrywane.

8. Po otrzymaniu paczki najlepiej poluzować bryty i pozostawić do swobodnego doschnięcia przez około tydzień.

9. Przed montażem należy zapoznać się z naszą instrukcją, gdzie podajemy rekomendowane, sprawdzone kleje do każdego materiału. Nie odpowiadamy za efekt montażu w przypadku użycia innych, nie znanych przez nas klejów. Należy również odpowiednio przygotować ścianę pod montaż. Wszystkie informację są dostępne w instrukcji montażu.


http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl