Fototapeta ze zdjęcia - wgraj swoje zdjęcie | LemonRoom

Fototapeta ze zdjęcia

Twoje zdjęcie
Rodzaj wydruku
Przeznaczenie
Plik

Oryginalna fototapeta ze zdjęcia

W sklepie LemonRoom.pl oferujemy możliwość wykonania dowolnej fototapety ze zdjęcia. Proponujemy fototapety o różnym przeznaczeniu – nie tylko na ścianę pokoju, ale również do kuchni oraz jako naklejki na meble i drzwi. Tapeta powstała z własnej fotografii to znakomita, jedyna w swoim rodzaju pamiątka, obok której nie sposób przejść obojętnie. To również świetny sposób na upamiętnienie ważnych chwil, np. ślubu, chrztu, pierwszych urodzin dziecka czy też wspólnych rodzinnych wakacji.

Jak wykonać fototapetę ze zdjęcia?

Aby zrealizować zamówienie, należy wysłać do nas przez specjalny formularz wybrane zdjęcie, na podstawie którego wykonamy dla Ciebie fototapetę albo obraz. Należy pamiętać, żeby fotografia była w jak najwyższej rozdzielczości, rozszerzeniu .jpg i posiadała wymiary przynajmniej 700 x 700 px. Kolejnym etapem jest wybór podkładu, na który mamy nanieść obraz. Może to być fototapeta standardowa, typu vintage, zmywalna, winylowa, LemonStick oraz WaterUp. Do wyboru pozostaje również rodzaj montażu tapety – tzw. zamontowanie „na zakładkę” (polegające na nachodzeniu się jednej części fototapety ze zdjęcia na drugą) lub też „krawędź w krawędź” (czyli na styk) i ewentualne dodatkowe efekty graficzne, takie jak kolor czarno-biały, sepia lub cold.

Zapewniamy szybką realizację usługi oraz błyskawiczną dostawę pod wskazany adres. W swej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i materiały, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wydruku i papieru, na którym ten druk jest wykonany.

Fototapety w polskich domach goszczą już od wielu lat, ale starsze wykonania pozostawiały sporo do życzenia. Wraz z rozwojem technologicznym – oraz idącym w parze zmniejszeniem ceny – zwiększyła się jakość wykonania. Aktualnie wyglądają znacznie lepiej, przez co stanowią znakomitą dekorację pomieszczenia. Na dodatek fototapeta ze zdjęcia to najprzyjemniejszy z dostępnych motywów. Dzięki wykorzystaniu własnoręcznie zrobionej fotografii można w każdej chwili wrócić do niezwykłych momentów ze swojego życia.

Fototapety ze zdjęcia o dowolnym charakterze

Konieczność wyboru tapety wyłącznie z motywami proponowanymi przez producenta to odległa przeszłość. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować w wysokiej rozdzielczości własną fotografię, która posłuży za ozdobę ściany. Fototapeta ze zdjęcia to znakomite rozwiązanie zwłaszcza dla fotografów – zarówno hobbystycznych, jak i profesjonalnych. Uwiecznienie wyjątkowego momentu (np. widoku na krajobraz, niecodziennej sytuacji, pięknego portretu) zasługuje na dobrze wyeksponowane miejsce. Włożenie zdjęcia do ramki i powieszenie jej na ścianie może zostać łatwo przeoczone. Natomiast Twoja fototapeta od razu po wejściu do pomieszczenia zwróci na siebie uwagę.

Zajmujemy się wysokogatunkowym wydrukiem z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów. Dzięki temu każde zdjęcie wygląda perfekcyjnie, a sama fototapeta zachowuje swoje walory przez wiele długich lat.

Zalety fototapety ze zdjęć

Atutów przemawiających za wykorzystaniem własnych zdjęć na fototapetę jest przynajmniej kilka. Każdy z nich potrafi przekonać nawet największego sceptyka.

- Po pierwsze, fototapeta ze zdjęciami może optycznie powiększyć pomieszczenie. Wystarczy wykorzystać panoramę czy widok na krajobraz. Dobrze sprawdza się też motyw arkadowy.

- Po drugie, tego typu tapety sprawdzają się w dosłownie każdym pomieszczeniu: salonie, sypialni, kuchni, a nawet łazience. Z ich pomocą pokój może nabrać zupełnie nowego charakteru.

- Po trzecie, fototapety ze zdjęć nie sprawiają żadnych problemów w konserwacji. Używane przez nas materiały nie trzymają zabrudzeń i nie blakną nawet pod wpływem silnych promieni słonecznych.

Fototapety w kwestii montażu należą do stosunkowo prostych, ale polecamy skorzystać z usług profesjonalistów. W ten sposób dostaje się gwarancję bezpiecznej aplikacji na ścianę.

Twoja fototapeta w rozsądnej cenie

Wycena zlecenia odbywa się indywidualnie. Do ostatecznego kosztu wlicza się przede wszystkim rozmiar wydruku oraz jego dostosowanie do potrzeb klienta. W efekcie fototapeta ze zdjęciami wyróżnia się atrakcyjną ceną. Nasi klienci nie przepłacają za rzeczy, których nie potrzebują!

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie fototapety ze zdjęcia, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Najlepszy efekt osiągniesz stosując się do wskazówek udzielonych na tej stronie. Niemniej nasi specjaliści upewnią cię, że Twój projekt nadaje się do wysokojakościowego druku, a jeśli coś by się nie zgadzało – doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie!

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl