Naklejki na drzwi, meble | fototapety, okleina na wymiar | LemonRoom

Naklejki na drzwi

Szukaj

Naklejki - szybka i prosta dekoracja drzwi i mebli

Nie trzeba kupować nowych i drogich drzwi, aby zmienić wnętrze mieszkania. Naklejki to idealne rozwiązanie jeśli chcesz odnowić lub udekorować drzwi, meble i lodówki. Bogata tematyka wzorów sprawia, że wybór może przyprawić o ból głowy, ale warto się nieco rozejrzeć i wybrać idealną dla siebie. Najpopularniejsze wśród nich to wzory Przestrzenne, tworzące iluzję optycznego powiększenia. Idealne na drzwi są również wzory ze zwierzętami, krajobrazami, miastami, kwiatami czy motoryzacją. Jakie materiały naklejek na drzwi są najczęściej wybierane? Przy wyborze naklejki na drzwi warto zastanowić się nad odpowiednim podkładem. Zwykłe naklejki matowe czy błyszczące są cieńsze od LemonStick i bardzo ciemne podłoże może delikatnie przebijać. Jeśli drzwi są często narażone na zabrudzenia czy uszkodzenia, np. jeśli mamy pupila w domu, warto wybrać naklejkę laminowaną. Będzie bardziej odporna na zabrudzenia i uszkodzenia. Na drzwi szklane polecamy naklejkę przezroczystą lub naklejkę odwrotną (nadruk po stronie kleju, tył naklejki biały). Dzięki zaawansowanej technologii druku można udekorować drzwi i meble na dowolny sposób. Naklejki są bezwonne a kolory nasycone i trwałe.

Naklejka do wielokrotnego przyklejania - LemonStick

W ofercie LemonRoom.pl znajdziecie montowany na sucho  LemonStick o gramaturze 140g/m2. Jest to satynowy materiał tekstylny do wielokrotnego przyklejania. Odporny na rozdarcia i zagniecenia.  Lemonstick nadaje się do stosowania na wielu podłożach. Umożliwia łatwą aplikację oraz możliwość przenoszenia, wiele razy, bez utraty właściwości klejących materiału. Można go usunąć i nałożyć wiele razy bez uszkodzenia ścian i innych powierzchni, ponieważ produkt ten nie pozostawia kleju. Lemonstick posiada szeroką gamę zastosowań, począwszy od wystroju wnętrz sprawdza się jako tapeta  ściany, naklejka na meble.

Naklejka odwrotna pod szkło jest  hitem w świecie domowego designu.

Montowana na sucho lub mokro folia samoprzylepna z nadrukiem po stronie kleju, o gramaturze 160g/m2 to, znana jako "FrontStick". Po naklejeniu pod szkło lub pleksi daje efekt podobny do szkła z nadrukiem. Szkło z naklejką można przykręcić do ściany w kuchni bez konieczności jej wyrównywania lub np. zrywania płytek. W przeciwieństwie do szkła z nadrukiem można bardzo łatwo zmienić wzór. Po odklejeniu starej naklejki i wyczyszczeniu szkła wodą z cytryną można przykleić nową naklejką. 

Odmień wygląd swoich mebli w kilkanaście minut!

Naklejka jest idealna na gładkie powierzchnie. Decydując się na naklejkę możecie wybrać matową lub błyszcząca. W naklejkach przezroczystych na szklane drzwi lub okna, nadruk jest pozbawiony białego koloru dzięki czemu wydruk jest pół przezierny i przepuszcza światło, jednocześnie dekorując powierzchnię.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl