Fototapety muzyka - instrumeny, motywy muzyczne | LemonRoom

Fototapety Muzyka

Szukaj

Fototapety z instrumentami muzycznymi

Fototapeta z muzyką to propozycja dla wszystkich melomanów. Doskonale sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i klimatycznym klubie czy kawiarni. Pozwoli wyeksponować zainteresowania i pasję. Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez muzyki, pozwól by fototapeta zmieniła twoją przestrzeń w królestwo dźwięków. Właściwie dobrany obraz, tapeta czy wydrukowane własne zdjęcie, będące nośnikiem wspomnień, idealnie wkomponuje się w przestrzeń, podkreśli wyjątkową aranżację, klimat szalonych rockowych lat 80. Zobacz kolekcję naszego sklepu internetowego stworzoną właśnie dla Ciebie.

Fototapety dla fanów muzyki

Kreatywny zespół sklepu lemonroom.pl nie zapomina również o zapalonych miłośnikach muzyki. Każdy meloman ambitnych utworów, czy też rockowych brzmień znajdzie tutaj coś dla siebie. Wiemy, iż pod pojęciem fototapety nie kryje się jedynie wydruk na ścianę, dlatego wszystkie dostępne grafiki możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Dla dzieci, fanów rocka i muzyki klasycznej

Szeroki asortyment sklepu lemonroom.pl zawiera również bazę zdjęć w tematyce muzycznej z ukierunkowaniem na fototapety instrumenty. Szeroka oferta zadowoli zarówno fanów gitar i muzyki rockowej, jak i jazzowej oraz klasycznej. Fani rockowych klimatów mogą poczuć się jak na prawdziwej scenie wybierając tapetę „Drums/Guitar on stage” lub „Drumms”. Pasjonaci muzyki jazzowej będą zachwyceni ilością zdjęć z motywem saksofonu.
W bazie znajdują się również inne niebanalne instrumenty. Stworzymy bowiem dla państwa fototapetę z motywem trąbki, wiolonczeli, akordeonu oraz bardziej egzotycznych t.j tabli bądź kastanietów. Mamy również coś dla fanów stylu retro, a mianowicie fototapety przedstawiające gramofony i płyty winylowe. Jeżeli chcemy zaznaczyć muzyczny akcent w pokoju dziecięcym, doskonałym pomysłem będzie fototapeta z kolorowymi cymbałkami i harmonijką. Fototapety instrumenty doskonale spiszą się również jako dekoracja w szkolnej sali muzycznej.

Fototapety - rodzaje wydruków

Jeżeli w dziale fototapety instrumenty znaleźliśmy idealne dla nas zdjęcie, możemy przejść do realizacji zamówienia, a to daje nam ogromne pole do popisu. Oprócz wyboru wymiarów wydruku możemy również wybrać sposób montażu, który pozwoli na idealne przyklejenie tapety, nawet na nierównej ścianie. Dobierzemy również rodzaj i przeznaczenie tapety oraz podkład. Dla salonów, sypialni i biur rekomendujemy wybór Fototapety Standardowej lub Winylowej, a dla kuchni i łazienki Fototapetę Zmywalną. Natomiast do oklejania mebli idealnie sprawdzi się LemonStick, niezwykle odporny materiał do wielokrotnego przenoszenia.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl