Fototapety Indie - Taj Mahal oraz stare Delhi | LemonRoom

Fototapety Indie

Szukaj

Fototapety z motywem indii

Indie są mieszanką kultur, ras, języków i religii. To kraj uśmiechniętych ludzi pełen barw, aromatów, smaków pasji i zmysłów. Chilli, cynamon, curry, kolendra, szafran to niezwykle popularne przyprawy w kuchni indyjskiej. Ponad 74 % przypraw na świecie pochodzi z Indii. Warto je odwiedzić choćby dla samego jedzenia i spróbować często dla nas bardzo ostrych, ale przepysznych potraw. Tradycyjnie podawane są na Thali, czyli na dużej, metalowej tacy.  Indie to istny raj dla wegetarian. Dzięki fototapecie możecie zobaczyć barwne ulice, poczuć niesamowity klimat tętniących życiem miast, „dotknąć” przyrody, zobaczyć tropikalne plaże i wysokie góry, zabytki, poznać orientalną kulturę.
Fototapeta z mauzoleum Taj Mahal, Czerwony Fort - kompleks budowli fortecznych w Delhi. Budowle wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To tylko kilka miejsc z tysięcy godnych polecenia i uwiecznienia. Wydruk  przygotowana na wymiar z własnego zdjęcia pozwoli zachować w pamięci klimat zróżnicowanego kulturowo i kulinarnie kraju.

Dzięki nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej formie dekoracji wnętrz przestrzeń salonu, kuchni czy pokoju dziecka zaczaruje domowników i ich gości. Kolekcja fototapet, obrazów, naklejek, plakatów stworzona by dzielić się urokiem wszystkich orientalnych elementów, które podbiły nasze serca.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl