Fototapeta w formie kolażu | LemonRoom

Fototapety kuchenne kolaże

Szukaj

Fototapety w formie kolażu - warto urozmaicić przestrzeń własnej kuchni!

Nie możesz zdecydować się na jeden motyw? Weź kilka! Kolaż na fototapecie w kuchni? Dlaczego nie! Wybierz swoje ulubione motywy i zestaw jak tylko chcesz. Technika kolażu jest właśnie po to. Tworząc własną kompozycję masz gwarancję, że w żadnej innej kuchni nie zobaczysz takiej samej. Będzie twoja i niepowtarzalna. Wykorzystaj swoje zdjęcia, zestaw je z wybranymi z naszej bazy i ciesz się niepowtarzalną kompozycją na ścianie w swojej kuchni.  Warto mieć na uwadze, że oprócz walorów estetycznych, fototapety kuchenne charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia. Fototapety do kuchni zmywalne w formie kolażu, jak sama nazwa wskazuje, łatwo umyć w przypadku zachlapania np. tłuszczem. Są one wodoodporne i na bardzo długi czas zachowują intensywne kolory i wysoką jakość obrazu. To co? Zdecydowałes się już na swoją fototapetę w formie kolażu? 

Fototapety do kuchni cieszą się coraz większą popularnością. To szybki i niedrogi sposób na to, aby nadać pomieszczeniu nowego charakteru. Tapety umieszcza się nad roboczym blatem. Jaki jednak powinny przedstawiać wzór? Niezdecydowani mogą postawić na kolaż.

Zalety fototapety w kuchni

Niektórzy obawiają się, że fototapeta ulegnie w kuchni szybkiemu zniszczeniu. Nic bardziej mylnego! Ekologiczna tapeta włókninowa jest odporna na działanie wilgoci oraz zmiennych temperatur. Jej satynowe powleczenie ma delikatny połysk, co pozwala uzyskać realistyczny efekt druku. Kolory są żywne i intensywne, zaś sam obraz zachowuje wysoką jakość. Fototapetę można czyścić miękką szmatką na mokro, łatwo można pozbyć się z niej wszelkich zabrudzeń, nawet tych z tłuszczu. Jest ona bezproblemowa do montażu, można też ją łatwo wymienić, jeśli wzór się znudzi. Kuchnia to miejsce, które daje ograniczone możliwości aranżacyjne, fototapeta to więc świetny pomysł na to, aby wprowadzić do wnętrza nieco charakteru.

Tapety w formie kolażu

Fototapeta w formie kolażu to idealny wybór dla niezdecydowanych osób. Składa się ona z serii zdjęć dotyczących konkretnej tematyki np. jedzenia, przyrody, architektury. Można zdecydować się także na kolaż z własnych zdjęć, przez co będzie on wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawić własne fotografie z obrazkami z bazy. Ciekawa oraz przemyślana kompozycja sprawiają, że fototapeta zmienia się w dzieło sztuki. Najważniejsze jednak, że kuchnia staje się dzięki niej bardziej przytulnym miejscem.

Oferujemy najróżniejsze fototapety kuchenne kolaże, które spełniają najwyższe standardy jakości. Obrazy są barwne i wyraziste. Dzięki nim pomieszczenie nabierze życia, pozwalając stworzyć przyjemne miejsce do gotowania, spożywania posiłków, czy po prostu spędzania czasu. Bogaty asortyment gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie lub sam stworzy kolaż. To świetny, a zarazem prosty i tani sposób na to, aby odmienić oblicze swojej kuchni i cieszyć się jej wyglądem.

Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert: Fototapety do sypialni, Fototapety dla dzieci, Fototapety do kuchniFototapety do salonu, Fototapety do przedpokojuFototapety do łazienki, Fototapety do jadalni.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl