Obrazy drukowane - LemonRoom

Obrazy drukowane na płótnie

Fotoobraz pozwoli przekształcić dowolne zdjęcia w przypominające obrazy arcydzieła. Zdjęcia drukowane na płótnie malarskim sprawiają wrażenie obrazów spotykanych w galeriach sztuki i muzeach. Ty decydujesz co znajdzie się na ścianie twojej sypialni, salonu lub w biurze. Wybierając jeden z ponad 30 milionów gotowych wzorów lub zlecając nam wydrukowanie własnego zdjęcia z pewnością uzyskasz satysfakcjonujący efekt.

Wykonujemy dowolne kompozycje obrazów: pojedyncze jak kwadrat, prostokąt, panorama lub dzielone: dyptyki, tryptyki itd.

Na czym drukujemy obrazy ?

Płótno - Canvas

Do wydruku obrazów wykorzystujemy wysoko gatunkowe, bawełniane płótno – Canvas, o gramaturze 340/370g (100% bawełny, bez dodatków innych tworzyw) z widoczną strukturą materiału. Płótna pochodzą od renomowanego producenta Océ Pro-Select® Canon. Rozwiązania tej firmy gwarantują przede wszystkim trwałość i wysoką jakość druku.

 

Epson Stylus Pro 9900

Druk wykonujemy na ploterze pigmentowym Epson Stylus Pro 9900 przeznaczonym do wydruków artystycznych i fotograficznych w maksymalnej fotograficznej rozdzielczości 2880 dpi. 

Epson Stylus Pro 9900 wykorzystuje 11-kolorowy system atramentów pigmentowych, drukujący z profilu kolorystycznego sRGB, dzięki czemu obrazy mają bardzo wysokie odwzorowanie kolorystyczne. Charakteryzuje się najwyższą jakością druku, płynnymi gradjacjami i redukcją ziarnistości. 

Oryginalne farby atramentowe w połączeniu nanoszone na płótno 100% bawełny typu Canvas zachowują swoje niezmienione kolory i nasycenie nawet do kilkudziesięciu lat. Dzięki idealnemu doborowi właściwości atramentowego i włókien płótna wydruki są odporne na szkodliwe warunki zewnętrzne i nie ma konieczności ich dodatkowego zabezpieczania.

 

BlejtramWszystkie nasze obrazy mają zadrukowane boki ze zdjęcia. Ta metoda umożliwia zawieszenie obrazu na ścianie bez dodatkowej oprawyNa życzenie Klienta możemy wykonać projekt z ramką w jednolitym kolorze lub wykonaną z kopii zdjęcia. 

Płótno naciągamy na sosnowe, szlifowane krosno malarskie - blejtram. 

Do każdego obrazu dołączamy kołki rozporowe oraz zawieszkę "krokodylka", którą w kilka minut można przymocować do ramy i od razu powiesić obraz na ścianie.


http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl