Fototapety na ścianę | Fototapety 3D | LemonRoom

Szukaj

FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ

Fototapety na wymiar to dobry pomysł na niezbyt kosztowną metamorfozę każdego pomieszczenia w domu. Nowoczesne fototapety charakteryzują się bogatą stylistyka i ciekawym wzornictwem. Dobrze dobrana fototapeta odmieni najsmutniejsze i mało wyraziste wnętrze w prawdziwie modne i urządzone z polotem.

Fototapety do sypialni, to doskonały pomysł

Sypialnie, zaprojektowane z myślą o przytulnych wieczorach i leniwych porankach, korzystają z delikatniejszych kolorów i spokojniejszych wzorów, aby stworzyć relaksujące otoczenie. W tych pomieszczeniach sprawdzają się fototapety w jednolitym kolorze oraz eleganckie i szykowne tapety w stylu glamour. Kwiecista tapeta, fototapeta w motywy roślinne pomoże wprowadzić do sypialni atmosferę natury, co pomoże uzyskać kojący efekt. Wypróbuj projekt w ciemnych odcieniach, takich jak granat lub bogaty bakłażan, a sypialnia stanie się jeszcze bardziej przytulna.

Pomysły na fototapety do łazienki

Łazienka, to jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu. Jest ona dobrym miejscem do eksperymentowania z efektowną ozdobą, jaką są fototapety na ścianę. Wybierając fototapety do łazienki, należy mieć na względzie, że większe łazienki z wannami mogą zyskać na bardziej minimalistycznych lub neutralnych wzorach w stylu skandynawskim. Nowoczesne fototapety do łazienki są odważne, a w swoim wzornictwie często sięgają po abstrakcyjne wzory. Nie należy się tego obawiać, gdyż ostry efekt koloru, faktury czy kontrastu może jedynie ożywić to pomieszczenie. Niezwykle modny w ostatnim czasie motyw podwodnego świata naniesiony na nowoczesne fototapety, wniesie zabawny akcent do małych, smutnych łazienek.

Tapeta do domowego biura

Domowe biuro to miejsce, które ma inspirować i stymulować pomysły. Dlatego w tego typu pomieszczeniu doskonale sprawdzą się podzielone na strefy fototapety funkcyjne. Nowowczesne fototapety w stylu loft z obrazem mapy świata doskonale wpływają na koncentrację. Do domowego biura wybierz fototapetę w ponadczasowym, dowolnym stylu, aby stworzyć stylowe miejsce do pracy, do którego z przyjemnością będziesz wchodzić każdego dnia.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl