Dostawa - LemonRoom

UWAGA! DPD / UPS w trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników nie dostarcza bezpośrednio przesyłek do mieszkań. Konieczne jest wyjście do kuriera by odebrać paczkę. W przypadku braku odbioru, paczka wróci do nadawcy. DPD oprócz śledzenia paczki daje możliwość otrzymania numer telefonu bezpośrednio do kuriera i umówienia szczegółów dostawy.

Dostawa i czas realizacji.

Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone. Podczas odbioru przesyłki należy sprawdzić przy kurierze czy opakowanie i zawartość nie zostały uszkodzone. Kurier ma obowiązek poczekać na sprawdzenie przesyłki. W przypadku wykrycia uszkodzeń mechanicznych należy spisać protokół potwierdzający szkodę, dostępny u kuriera. Protokół jest podstawą ewentualnej reklamacji uszkodzonej przesyłki. Bez spisanego protokołu, reklamacje nie będą rozpatrywane.

Wysyłki zamawianych wydruków są realizowane przez firmę kurierską UPS lub DPD.

Panele 3D są wysyłane na paletach przez firmy kurierskie Raben, FedEx, Poczta Polska lub Opek, DPD, w zależności od producenta.

UWAGA! Kurier nie ma obowiązku wnoszenia paczki na posesje/do mieszkania. Należy o tym pamiętać szczególnie przy zamówieniu paneli.

Przesyłki docierają do Klientów w ciągu 24-48h w dniach roboczych, od momentu ich wysłania.

W przypadku nie otrzymania przesyłki w ciągu kilku dni od nadania, prosimy o kontakt:  mail: kontakt@lemonroom.pl lub tel.+48 882 160 777

Koszt dostawy:

Poniższe koszty dostawy dotyczą przesyłek krajowych na terenie Polski, przesyłki wysyłane za granice wyceniane są indywidualnie.

W celu wyceny wysyłki za granicę prosimy o kontakt mail: kontakt@lemonroom.pl w treści maila podając adres doręczenia oraz produkt, który ma być wysłany.

Fototapety i naklejki, obrazy:

Czas realizacji wydruków jest uzależniony od materiału i wynosi średnio ok 5 dni roboczych. W rzadkich sytuacjach, czas realizacji może się wydłużyć maksymalnie do 10 dni, o czym wcześniej informujemy.

Gotowe do wysyłki produkty pakujemy w specjalne tuby/kartony transportowe (fototapety i naklejki) oraz kartonowe opakowania i folię bąbelkową (obrazy na płótnie canvas). Dzięki bezpiecznym opakowaniom możesz mieć pewność, że zakupiony towar dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

 Czas realizacji zamówienia liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na konto. Zamówienia, za które wpłaty zaksięgowano po godz. 12.00, realizowane są od następnego dnia roboczego.

Kurier UPS -  40zł

Kurier DPD - 40zł, >500zł GRATIS

Uwaga! Przy zamówieniu kilku produktów może się zdarzyć, że produkowane są w różnych miejscach i aby nie przedłużać czasu realizacji o kompletowanie, wyślemy produkty osobno na nasz koszt. Po wysłaniu zamówionych produktów otrzymasz od nas informację mailem lub sms-em z numerem przesyłki. Dzięki temu możesz sprawdzić jej status na stronie firmy kurierskiej.

Panele 3D:

Panele gipsowe 3D wysyłane są na paletach firmą kurierską producenta. Wysyłka nie obejmuje wniesienia paneli na posesje / do mieszkania.

Uwaga! W przypadku zamówienia paneli od różnych producentów, koszt wysyłki jest liczony wg cennika dla każdego producenta i sumowany. Wycenę otrzymają Państwo mailowo po złożeniu zamówienia.

Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości sztuk i wynosi odpowiednio:

Producent

 Koszt wysyłki od 250zł 

(1 paleta)

  Wysyłka GRATIS  

 Średni czas realizacji 

ArtPanel

4-60 sztuk od 61 sztuk 7-21 dni roboczych

Loft System

4-49 sztuk od 50 sztuk 7-14 dni roboczych

Dunes

1-6 sztuk od 7 sztuk 2-14 dni roboczych 

Dunes model TABLET, SQUARES

 1-35 sztuk od 36 sztuk  2-14 dni roboczych  

Dunes model RECTANGELS  

 1-55 sztuki od 56 sztuk  2- 14 dni roboczych 

Dunes model CRATERS

 1-10 sztuk

od 11 sztuk 

2-14 dni roboczych  

Dunes model RHOMBUS

1-110 sztuk od 111 sztuk 2-14 dni roboczych

Dunes model PIXELS, TUBES, HONEY, 

SINUS, PUZZLE, FLOWER, LILY

1-7 sztuk od 8 sztuk 2-14 dni roboczych

Dunes model HOLES

 1-10 sztuk od 11 sztuk 2- 14 dni roboczych 

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl