Fototapeta pióra | LemonRoom

Fototapeta pióra

Szukaj

Fototapety przedstawiające pióra, to bardzo ciekawy element dekoracyjny. Kojarzą się one z delikatnością, spokojem i anielską, a nawet niebiańską harmonią. Dostępne w naszym asortymencie wzory są zaprojektowane tak, aby w najpiękniejszy sposób ukazać te niezwykłe twory natury.

Fototapety z piórami w tle - jak wyglądają?

Każda oferowana przez nas fototapeta pióra to projekt niezwykły w swej formie. W takich kompozycjach barwą dominującą jest nie tylko biel, ale też różne jej odcienie takie jak barwa kremowa lub szara.

Naszym klientom proponujemy również wiele innych wariantów fototapet z piórami w tle. W niektórych z nich pojawiają się pastelowe barwy, które są świetnym urozmaiceniem dla wszechobecnej bieli. Wprowadzają one do pomieszczeń wyjątkową atmosferę, którą można łatwo połączyć z istniejącą już aranżacją.

Gdzie i dlaczego warto stosować fototapety z motywem piór?

Pióra to bardzo interesujący motyw w sztuce. Są one w niej obecne już od setek, a nawet tysięcy lat. Dziś, dzięki dostępnym u nas wizualizacjom, można wypełnić nimi aranżację praktycznie dowolnego pomieszczenia.

Fototapeta z motywem piór to idealne rozwiązanie w przypadku:

● sypialni, gdyż anielskie motywy ułatwią relaks i wyciszenie przed snem,
● pokoju dziennego, który po jej zamontowaniu zostanie optycznie powiększony,
● salonu, który dzięki białej fototapecie wypełni się jasnością,
● pokoju dziecięcego, który zadziwi dziecko finezją dekoracji.

Każda nasza fototapeta pióra charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Dzięki temu można ją z powodzeniem zamontować w pokoju dziecięcym, pomieszczeniu narażonym na silne działanie promieniowania UV, a także w miejscach, w których działanie wilgoci jest szczególnie silne.

Fototapety winylowe - dlaczego warto?

Każda, dostępna w naszej ofercie fototapeta winylowa jest wykonana na flizelinie. Jest to materiał stworzony głównie z włókien poliestrowych. Dzięki temu jest odporny na rozciąganie i kurczenie, zachowując tym samym naturalny wygląd zadrukowanego motywu. Poza tym nasze tapety flizelinowe łatwo się układają, przez co czas ich montażu jest krótszy niż w przypadku tapet papierowych.

Zaletą naszych produktów jest również ich wysoka jakość wykonania. Fototapeta winylowa na flizelinie jest gruba, dzięki czemu skutecznie maskuje wszystkie nierówności architektoniczne. Można ją czyścić, co oznacza, że nadaje się do tych wnętrz, które są podatne na zanieczyszczenia (np. jadalnia lub pokój dziecięcy).
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą fototapet. U nas można znaleźć produkty, które będą odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2022 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl