Fototapeta ze zdjęcia - wgraj swoje zdjęcie | LemonRoom

Fototapeta ze zdjęcia

Twoje zdjęcie
Rodzaj wydruku
Przeznaczenie
Plik

Oryginalna fototapeta ze zdjęcia

W sklepie LemonRoom.pl oferujemy możliwość wykonania dowolnej fototapety ze zdjęcia. Proponujemy fototapety o różnym przeznaczeniu – nie tylko na ścianę pokoju, ale również do kuchni oraz jako naklejki na meble i drzwi. Tapeta powstała z własnej fotografii to znakomita, jedyna w swoim rodzaju pamiątka, obok której nie sposób przejść obojętnie. To również świetny sposób na upamiętnienie ważnych chwil, np. ślubu, chrztu, pierwszych urodzin dziecka czy też wspólnych rodzinnych wakacji.

Jak wykonać fototapetę ze zdjęcia?

Aby zrealizować zamówienie, należy wysłać do nas przez specjalny formularz wybrane zdjęcie, na podstawie którego wykonamy dla Ciebie fototapetę albo obraz. Należy pamiętać, żeby fotografia była w jak najwyższej rozdzielczości, rozszerzeniu .jpg i posiadała wymiary przynajmniej 700 x 700 px. Kolejnym etapem jest wybór podkładu, na który mamy nanieść obraz. Może to być fototapeta standardowa, typu vintage, zmywalna, winylowa, LemonStick oraz WaterUp. Do wyboru pozostaje również rodzaj montażu tapety – tzw. zamontowanie „na zakładkę” (polegające na nachodzeniu się jednej części fototapety ze zdjęcia na drugą) lub też „krawędź w krawędź” (czyli na styk) i ewentualne dodatkowe efekty graficzne, takie jak kolor czarno-biały, sepia lub cold.

Zapewniamy szybką realizację usługi oraz błyskawiczną dostawę pod wskazany adres. W swej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i materiały, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wydruku i papieru, na którym ten druk jest wykonany.

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl