FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ

Fototapety - nowoczesna forma dekoracji ścian.

Wielu z nas Fototapeta kojarzy się z reliktem wczesnych lat 80tych. Brzydka, szara, trudna w montażu…. Zapomnijcie o Tym! Dziś fototapeta pozwala zerwać z nudą w dekoracji wnętrz, dowolnie personalizować przestrzeń, pokazać siebie, swoje pasje, zainteresowania.

Za sprawą fototapety można diametralnie zmienić charakter wnętrza. Odpowiednio zaprojektowana fototapeta, stworzy niepowtarzalny klimat w każdym miejscu. Możesz umieścić na ścianie zarówno rodzinne zdjęcie z wakacji, przepiękną fotografię krajobrazu lub szaloną abstrakcję. W naszym sklepie możesz wybrać wzory z naszych kolekcji, takich jak: Fototapety 3D, Fototapety Przestrzenne, czyli optycznie powiększające wnętrze, Fototapety do sypialni, Fototapety do kuchni, Fototapety dla dzieci czy Fototapety na drzwi (naklejki). Możesz również wyszukać interesujący Cię motyw wśród milionów zdjęć z naszej bazy. Wystarczy dobry pomysł aby osiągnąć niezwykły efekt.

Drukujemy fototapety na wymiar na materiałach wysokiej jakości. Montaż fototapet jest bardzo łatwy – wystarczy posmarować ścianę klejem.

Jakie właściwości mają fototapety?

  • Fototapety dodają przestrzeni: są idealne do pomieszczeń wąskich jak przedpokój czy kuchnia w starym budownictwie. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego wzoru, na którym ta przestrzeń jest uchwycona,
  • Fototapety tworzą specyficzny klimat: podkreślają charakter wnętrza i nadają mu charakter,
  • Fototapety zastępują wszystkie inne dekoracje: w pomieszczeniu, w którym jest fototapeta, należy zachować dekoracyjny minimalizm. Fototapeta jest centralnym i wysuwającym się na plan pierwszy dekorem.

Fototapety ścienne do każdego domu i biura

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór fototapet ściennych, które sprawdzą się znakomicie nie tylko w domu i mieszkaniu, ale również w lokalach użyteczności publicznej. Obok fototapet do kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego, salonu czy sypialni, polecamy również tapety do SPA, restauracji, cukierni czy kawiarni, salonu fryzjerskiego, biura lub siłowni.

Zalety fototapet na ścianę

Dlaczego warto zdecydować się na fototapety ścienne? To świetne rozwiązanie aranżacyjne do dowolnego wnętrza, pozwalające nadać mu oryginalny wygląd. Fototapeta podkreśli charakter każdego pomieszczenia, przyciągając wzrok i sprawiając, że żaden gość nie przejdzie obok niej obojętnie. Niewątpliwą zaletą fototapet jest również to, że optycznie powiększają przestrzeń. Jeśli więc poszukujesz pomysłu, w jaki sposób wizualnie zwiększyć wymiary pokoju, wypróbuj naszą propozycję i zamontuj na ścianie stylową fototapetę.

Dostępny asortyment obejmuje miliony wzorów, spośród których każdy może znaleźć obraz najlepiej dopasowany do stylu i aranżacji swego domu lub innego lokum. Miłośnicy zarówno współczesnego, jak i tradycyjnego stylu znajdą w naszej ofercie wyjątkowe motywy graficzne. Fanom klasyki polecamy urokliwe pejzaże, kwiaty i panoramy miejskie, natomiast zwolennikom nowoczesności – wzory abstrakcyjne, geometryczne, imitujące naturalne materiały, takie jak drewno, kamień czy beton. Jeśli jednak chcesz mieć fototapetę jedyną w swoim rodzaju, oferujemy wykonanie tapety na podstawie dowolnego zdjęcia.

Inspiracje

Zobacz wszystkie

Newsletter

http://www.efs.gov.pl/

Sklep internetowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2018 LemonRoom.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. | realizacja: egzyl.pl